Slovensko

Blaha: Havel sa zapíše do dejín. “To je ten chaloš, zapíše sa do dejín alkoholu”

Blaha: Havel sa zapíše do dejín. “To je ten chaloš, zapíše sa do dejín alkoholu”. Výroky Ľuboša Blahu patria medzi tie najvýraznejšie...

Napísal Daniel · >
Blaha: Havel sa zapíše do dejín. "To je ten chaloš, zapíše sa do dejín alkoholu"
Blaha: Havel sa zapíše do dejín. “To je ten chaloš, zapíše sa do dejín alkoholu”.
Výroky Ľuboša Blahu patria medzi tie najvýraznejšie a najme medzi tie, ktoré je najviac počuť. Ľuboš Blaha je najviac kritizovaný najme liberálnou bratislavskou kaviraňou. Presne tou, ktorá tak odvážne bojuje za LGBT, americké sankcie voči Rusku, ale aj pertláčanie liberálnej agendy.

Blaha: Havel sa zapíše do dejín. “To je ten chaloš”

Mám dovolenku a hrám sa s detičkami. Tak len stručne 😊

1. HAVEL SA ZAPÍŠE DO DEJÍN

Pred 30 rokmi nám zvolili za prezidenta Havla. To je ten chaloš, čo svojou chorou amnestiou vypustil z väzení ťažkých zločincov a definitívne pochoval náš sen o bezpečnej krajine. Na dlažbu poslal desiatky tisíc ľudí, lebo jeho chlebodarci sa potrebovali zbaviť konkurencie v zbrojárstve – Slovensko ekonomicky totálne odpálil. Lebo pacifizmus.

Ale v mene toho istého pacifizmu neváhal obhajovať bombardovanie Belehradu – veď “humanitárne bomby”, nie? Chlap zapredal Česko-Slovensko a zničil život miliónom. Ale celkom isto sa zapíše do dejín. Do dejín alkoholu. Spolu s Jeľcinom.

 

 
 

2. TEN POCIT, KEĎ SA OD TEBA DIŠTANCUJE MAFIA

Boris Kollár vylúčil Smer z povolebnej spolupráce. Už čakáme len na vyjadrenie Piťa a Černáka. Inak sa o nás vyjadrili už všetci mafiáni. Dokonca už aj Kiska. Bravó!
Ten pocit, keď sa s tebou nechcú kamarátiť mafiáni a — ako hovorí Kollárov budúci koaličný partner — “úchyláci”… juj, lepšia reklama neexistuje. Ďakujeme, Boris 😊

 

3. KEĎ SI KISKA IDE ROBIŤ KAMPAŇ DO RÓMSKEJ OSADY

Kiska tri týždne po odpornom rómskom násilí vo Važci, keď už polícia všetkých pochytala a všetko má pod kontrolou, došiel ubezpečiť miestnych Rómov, že ich má stále rád a že im nič nehrozí. Čisté psycho.
Za obeťou sa ani len nezastavil – je to len hasič a ani nie je Róm, tak načo by sa Andrew unúval. Manuál americkej ambasády znie jasne – urob si fotky s Rómami, budeš pôsobiť progresívne.

Ľudia z Važca sú znechutení, že Kiska si takto trápne robí politickú kampaň. Možno by si mal premenovať stranu – nie Za ľudí, ale Za rómskych násilníkov. Gratulujeme.
A takto si tu žijeme posledné dni 2019. Trochu si oddýchnite, priatelia, budúci rok bude ťažký!

 


Blaha: Havel sa zapíše do dejín. “To je ten chaloš”
Zdroj: facebook.com/LBlaha/posts/2501385136766717
Foto: t.aimg.sk/magaziny/up6UR-G9QGra588YGegNMA.1280~ubo-Blaha.jpg
upload.wikimedia,org/wikipedia/commons/2/2c/V%C3%A1clav_Havel.jpg

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *