sobota, 22 januára, 2022

Blaha išiel položiť veniec k pamätníku osloboditeľov. Tam ho však čakalo nemilé prekvapenie

Posledné články

Blaha išiel položiť veniec k pamätníku osloboditeľov. Tam ho však čakalo nemilé prekvapenie

„Zastavme liberálnych talibancov z PS/SPOLU!“

Poslanec Ľuboš Blaha patrí medzi najdiskutovajších politikov. Je to vďaka aj jeho tvrdým statusom proti súčasnej pravicovej scéne. Blaha chcel tentokrát položiť vence k pamätníku osloboditeľov. Smerácky poslanec tak chcel vzdať úctu tým ktorí umierali v druhej svetovej vojne. Nakoniec ho však čakalo prekvapenie!

Chceli sme dnes položiť vence k pamätníku osloboditeľom, aby sme vzdali úctu tým, ktorí za nás umierali v druhej svetovej vojne. A takéto nás čakalo prekvapenie.
PODPREDSEDNÍČKA SPOLU ZNEVAŽUJE NAŠICH OSLOBODITEĽOV
Primátorka Macháčková z Beblavého strany Spolu, ktorá sa preslávila nechutnými čachrami s mestskými pozemkami, na ktorých dnes býva, sa rozhodla takto zneúctiť našich osloboditeľov.
Ľadovú plochu prakticky oprela o pamätník, ako úplný kultúrny barbar. Toto je spôsob, akým sa liberáli správajú k našim dejinám. Že ich hanba nefackuje.

Blaha išiel položiť veniec k pamätníku osloboditeľov. Tam ho však čakalo nemilé prekvapenie

„Zastavme liberálnych talibancov z PS/SPOLU!“

MUSELI SME VENCE POLOŽIŤ V BOJNICIACH, LEBO V PRIEVIDZI VLÁDNE LIBERÁLNY TALIBAN
Položili sme aj s Rišom Takáčom (Smer) vence osloboditeľom v susedných Bojniciach, pretože je to naša morálna povinnosť poďakovať našim hrdinom, partizánom a vojakom Červenej armády, ktorí padli za našu slobodu.
No neviem sa zmieriť s tým, ako odporne sa správajú k našim dejinám liberáli a rôzni ich prisluhovači.

V PARTIZÁNSKOM DOKONCA BÚRAJÚ OBYTNÉ DOMY NA NÁMESTÍ
V Partizánskom idú dokonca zbúrať obytný dom na námestí, len aby bolo vidieť kostol – prepáčte, to kde už sme, keď ľuďom búrame bývanie a likvidujeme to, čo postavili naši otcovia a starí otcovia.

Žiadna úcta k minulosti, žiadna úcta k Slovensku.

LIBERÁLI KOPÚ DO ŠTÚRA, DO JÁNOŠÍKA, DO HUSÁKA – KOPÚ DO SLOVENSKA
Štúra liberáli označujú za antisemitu, Jánošíka za vraha, Husáka za zločinca. Nevážia sú nič slovenské a opľúvajú osobnosti našich dejín.
Aj o tom sme dnes v Prievidzi hovorili s priateľmi zo Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov.
Vráťme úctu k našim dejinám a prestaňme už konečne s tým hlúpym národným sebabičovaním.

Nerobia to Francúzi, nerobia to Briti, nikto normálny, ale naši liberáli majú pocit, že musia neustále kopať do vlastného národa. Je to choré.
Štúr, Jánošík aj Husák si zaslúžia úctu. Rovnako ako naši osloboditelia od fašizmu.
ZASTAVME LIBERÁLNYCH TALIBANCOV Z PS/SPOLU!

Takto sa k pamätníkom nespráva, pani primátorka Prievidze. To je úroveň idiota Kalmusa, čo ničí sovietske pamätníky! Toto je PS/Spolu – liberálni talibanci! Beblavý a jeho kumpáni. Hanbím sa za nich.

Ďakujem ruskému národu za jeho obetu, ďakujem našim osloboditeľom. My na rozdiel od liberálov nezabúdame. A budeme bojovať za Slovensko – za naše dejiny, za naše osobnosti, za našu vlasť.
Pozdravujem z Hornej Nitry, priatelia!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

zdroj foto: SME/Jozef Jakubčo, https://domov.sme.sk/c/22251515/strana-za-ludi-avizuje-podpis-dohody-o-neutoceni-s-ps-spolu-a-kdh.html

https://domov.sme.sk/c/22163091/blaha-sa-konspiraciami-vypracoval-na-ficovho-oblubenca.html,FOTO SME- JOZEF JAKUBČO

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články