nedeľa, 28 novembra, 2021

Blaha je na SLOBODE! To, čo sa dozvedel na POLÍCII však rozhodne nečakal.

Posledné články

Blaha je na SLOBODE! To, čo sa dozvedel na POLÍCII rozhodne nečakal.

Opozičný poslanec strávil ráno (14.8) na polícii. Blaha však naďalej ostáva na slobode.

Celé vyjadrenie opozičného poslanca

„Stále som na slobode, priatelia

1. Na polícii som strávil dve hodiny a áno, oceňujem, že vyšetrovateľ aj prokurátor sa správali korektne.

 

2. Vychádzam z toho, že sami nie sú nadšení z toho, že im vládni politici posielajú trestné oznámenia ako súčasť politického boja a oni sa potom musia zaoberať nezmyslami. Taký som mal pocit.

3. Kým budú v slovenskej politike nenávistní ľudia ako Lucia Nicholsonová či Ondrej Dostál, dovtedy budú útoky na slobodu slova pokračovať.

4. Ja len, že toto je čistá Hlava XXII. Mňa tu niekto obviňuje z toho, že chválim totalitné zločiny. Pritom jeden z najväčších zločinov každej totality, je obmedzovanie slobody slova, a teda presne to, čo robia tí, čo ma obviňujú. To proste rozum neberie.

Foto N – Tomáš Benedikovič

5. Nemôžete povedať, že je dobré, že komunisti obmedzovali slobodu slova, ale paradoxne môžete obmedzovať slobodu slova. Hovorím – Hlava XXII.

6. Nie, priatelia, žiadne zločiny som nikdy neospravedlňoval. A považujem toto celé za politickú šikanu. Vláda terorizuje opozíciu a zastrašuje ľudí s ľavicovým názorom.

7. Ja jednoducho nikdy nebudem označovať socialistický režim za čiernu dieru a vždy budem vyzdvihovať, že ľudia mali prácu, bývanie, vzdelanie, zdravotníctvo a ďaleko viac bezpečnosti.

8. Ak má chcú za to zavrieť, nech sa páči, ale potom nech sa nehrajú na demokratov – oni sú potom tá totalita, proti ktorej tak falošne bojujú.

9. O mesiac pokračujeme s ďalším výsluchom, the show must go on. Boj pokračuje – boj za to, aby sme v roku 2020 v členskom štáte EÚ mohli hovoriť svoje názory a byť ľavičiarmi. Nech žije sloboda a demokracia…

10. Tento boj musíme vyhrať, pretože inak to bude koniec demokracie na Slovensku. Nezastrašia nás. Nikdy!“

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články