pondelok, 6 decembra, 2021

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?

Posledné články

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?…

Blaha v statuse opat nesetril pravicových politikov!

Status poslanca Blahu bol mierený na Igora Matoviča, Borisa Kollára a tak isto na Veroniku Remišovú, ktorú Blaha okomentoval asi najviac. Podla poslanca Blahu by ju líder strany Kiska nemal posielat, pretože strane Za Ludí týmto padajú preferencie. Tak isto sa vyjadril k problematike kto bude volit stranu Za Ľudí. Podla Blahu je Remišová Matovičová podržtaška a Šeliga je Sorosov chrustík.

PROSÍM, POSIELAJTE REMIŠOVÚ DO TELKY ČO NAJČASTEJŠIE – PERCENTÁ PADAJÚ, LEN SA OZVE

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?

Na TA3 vraj Remišová celú reláciu habkala, že „lebofico“. Sa čudujem, že ju Kiska do tých debát ešte posiela – každú reláciu takto Za ľudí príde o jedno percento. Ak to takto pôjde ďalej, do volieb sa prepadnú do mínusu. Počúvať sa to nedá, pozerať sa na to nedá – načo to lezie do politiky, preboha.

Ale chápem – Kiska sa bojí debát ako čert kríža. Funieť nestačí a argumentovať nevie. Dáva to zmysel. Ale pri všetkej úcte – tušíte niekto, čo sú zač tí žaludi?

KTO NORMÁLNY BY VOLIL ŽALUDE?

Kiska je usvedčený podvodník, ktorý je lenivý sa vôbec postaviť pred kamery. Remišová je Matovičova podržtaška, ktorá zmenila tašku. Šeliga je Sorosov chrústik.

A zvyšok sú nejaké neznáme ksichty a lokálni oportunisti. Kiska si môže kúpiť aj tristo prieskumov, ale toto rešeto voliť nikto normálny nebude.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

foto: https://slobodnyvyber.sk/lubos-blaha-kazdy-rezim-ma-svojich-urvalkov/

ZA Ludi Kiska- SITA-Peter Rusko

Remišová- TASR/Martin Baumann

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články