Slovensko

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?… Blaha v statuse opat nesetril pravicových politikov! Status poslanca Blahu...

Napísal Andrej · 1 min read >
Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE? 1

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?…

Blaha v statuse opat nesetril pravicových politikov!

Status poslanca Blahu bol mierený na Igora Matoviča, Borisa Kollára a tak isto na Veroniku Remišovú, ktorú Blaha okomentoval asi najviac. Podla poslanca Blahu by ju líder strany Kiska nemal posielat, pretože strane Za Ludí týmto padajú preferencie. Tak isto sa vyjadril k problematike kto bude volit stranu Za Ľudí. Podla Blahu je Remišová Matovičová podržtaška a Šeliga je Sorosov chrustík.

PROSÍM, POSIELAJTE REMIŠOVÚ DO TELKY ČO NAJČASTEJŠIE – PERCENTÁ PADAJÚ, LEN SA OZVE

Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?

Na TA3 vraj Remišová celú reláciu habkala, že „lebofico“. Sa čudujem, že ju Kiska do tých debát ešte posiela – každú reláciu takto Za ľudí príde o jedno percento. Ak to takto pôjde ďalej, do volieb sa prepadnú do mínusu. Počúvať sa to nedá, pozerať sa na to nedá – načo to lezie do politiky, preboha.

 
 

Ale chápem – Kiska sa bojí debát ako čert kríža. Funieť nestačí a argumentovať nevie. Dáva to zmysel. Ale pri všetkej úcte – tušíte niekto, čo sú zač tí žaludi?

KTO NORMÁLNY BY VOLIL ŽALUDE?

Kiska je usvedčený podvodník, ktorý je lenivý sa vôbec postaviť pred kamery. Remišová je Matovičova podržtaška, ktorá zmenila tašku. Šeliga je Sorosov chrústik.

A zvyšok sú nejaké neznáme ksichty a lokálni oportunisti. Kiska si môže kúpiť aj tristo prieskumov, ale toto rešeto voliť nikto normálny nebude.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

foto: https://slobodnyvyber.sk/lubos-blaha-kazdy-rezim-ma-svojich-urvalkov/

ZA Ludi Kiska- SITA-Peter Rusko

Remišová- TASR/Martin Baumann

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Blaha naložil Remišovej a strane Za Ľudí! Kto normálny by volil ŽALUDE?”

  1. Súhlas. A prokurátor v Poprade dozorujúci
    Lístkové kauzy skončil s nožom v bruchu. Žeby Popradská mafia zaúradovala?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.