nedeľa, 28 novembra, 2021

Blaha nenechal suchej nitky na Šeligovi! „Ten pocit, keď moralizuje Kiskov poskok!“

Posledné články

Blaha nenechal suchej nitky na Šeligovi! „Ten pocit, keď moralizuje Kiskov poskok!“

Opozičný poslanec Ľuboš Blaha okomentoval správanie koaličného poslanca Juraja Šeligu, podľa ktorého by Boris Kollár mal odstúpiť z postu predsedu parlamentu. Blaha nazval Juraja Šeligu Kiskovím poskokom. Nie je to len Šeliga, ale taktiež aj celé predsedníctvo strany Za Ľudí, ktoré trvá na tom, aby Kollár vyvodil osobnú zodpovednosť a odstúpil z pozície predsedu NRSR

Zdroj: Pravda/video
Zdroj: Pravda/video

Vyjadrenie poslanca Blahu

Dnes som sa výborne pobavil na Kiskovom mládežníkovi Šeligovi – strana najväčších farizejov na Slovensku ide niekomu vyčítať farizejstvo. Perfektné.

Milý pán Šeliga, len pripomínam:

1. Bol to váš predseda Kiska, kto podviedol Slovensko na daniach, obral o pozemok zubára, a stýkal sa s mafiánmi. Ak don Kiska vyčíta niečo donovi Kollárovi, pripomína to skôr film Krstný otec a nie demokratickú politiku.

2. Je roztomilé, že doposiaľ vám nevadilo, že kryjete megapodvodníka Kisku, svedomie sa prebudilo až pri podvodnej diplomovke magistra Kollára.

3. Neprekážalo vám, že Kiska sa hral na strašného antikomunistu, no za bývalého režimu sa hlásil do KSS a sľuboval vernosť Sovietskemu zväzu. To nie je podvod?

4. Moralizovať o Kollárovi a zároveň chrániť najväčšieho podvodníka na Slovensku Kisku – vy nevidíte, ako smiešne to vyzerá? Nechápete, že ľudia vidia, že pred rokom 1989 by ste sa takto isto podlizovali súdruhom z ÚV, ako sa dnes podlizujete Američanom?

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

5. Boli ste to vy osobne, pán Šeliga, kto spáchal jeden z najväčších podvodoch na ľuďoch, keď ste viedli protesty ako občiansky aktivista a potom ste ich na pokyn Kisku prerušili a dostali za to miesto uňho na kandidátke.

6. Boli ste to vy, kto zneužil ľudí na uliciach, aby ste sa dostali do parlamentu a dnes na ľudí zvysoka kašlete a vládnete s mafiánmi.

7. Na uliciach ste burcovali ľudí proti Kočnerovi a dnes sedíte v jednej vláde so Sulíkom, čo s Kočnerom piekol voľbu generálneho prokurátora a Matovičom, čo od Kočnera mámil špinu na Sulíka. To už Kočner odrazu nevadí.

8. Na uliciach ste sa priživovali na smrti Jána Kuciaka a hneď ako ste sa stali podpredsedom parlamentu, tak ste odložili odznačiky All for Ján a už je to len samé All for Šeliga.

Zdroj: Reuters
Zdroj: Reuters

9. Kopete do Kollára za absurdnú diplomovku, ale nevadí vám, že podpredsedníčku vlády pre informatizáciu robí vaša stranícka nominantka Remišová, ktorá nevie napísať ani poriadnu diplomovku o Popoluške.

10. Nevadí vám, že pri písaní diplomovky podvádzal aj Matovič, ktorý nedokáže odsúdiť Kollára za podvod s diplomovkou predovšetkým preto, lebo by bol hneď ďalší na rane so svojou diplomovkou.

TEN POCIT, KEĎ MORALIZUJE KISK5OV POSKOK

V pondelok na koaličnej rade s vami zvyšok koalície utrie podlahu a Matovič vám odkáže, že máte držať ústa a krok, lebo Kisku šupne do basy za daňové podvody.

Vy sa potom postavíte pred kamery a budete sa tváriť, že ste robili, čo mohli – a pritom nerobíte nič, len lacné gestá. Celé je to len váš trápny marketing, všetci to vedia. Koalícia pôjde ďalej a vy ďalej budete skákať, ako mafiáni pískajú.

ÁNO, KOLLÁR JE PODVODNÍK – NO VY NIE STE O NIČ LEPŠÍ, MLADÝ PÁNKO

To vaše dnešné moralizovanie je len súčasť vášho mocenského vnútrostraníckeho zápasu s Remišovou o post predsedu Za ľudí. Nič iné. Len odpudivý politický boj dvoch mravčekov o to, kto prevezme umierajúcu stranu.

S jedinou vecou s vami súhlasím, pán Šeliga. Ak Kollár neodstúpi, znamená to, že ste farizeji. Lenže to ste aj bez toho

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články