pondelok, 6 decembra, 2021

Blaha nešetril Matovičovú vládu! „Slúžia finančným skupinám, vládnu s mafiánmi, všade dosadzujú „našich ľudí“ a mangľujú sociálny…“

Posledné články

Blaha nešetril Matovičovú vládu! „Slúžia finančným skupinám, vládnu s mafiánmi, všade dosadzujú „našich ľudí“ a mangľujú sociálny…“

Poslanec Ľuboš Blaha opäť nešetril vládu Igora Matoviča. Podľa koaličného poslanca vláda Igora Matoviča slúži finančným skupinám, vládne s mafiami a mangľuje sociálny systém. Blaha sa v prvých bodoch povenoval aj Danielovi Lipšicovi. Pripomenul, že známi právnik nikdy nepracoval v prokuratorskej činnosti.

Zdroj: ANC
Zdroj: ANC

„Dnes začína ďalšia schôdza parlamentu – psychovláda sa ďalej činí:

1. Idú prijať Lex Lipšic, aby si mohli za generálneho prokurátora dosadiť politika Daniela Lipšica, ktorý obhajuje Pentu, zastupuje vrahov, posielal vodné delá na ľudí a kedysi žiadal pre vinníkov dopravných nehôd basu na tvrdo… až kým sám nezabil človeka na priechode. Proste – harakter.

2. A len tak mimochodom – Lipšic v živote k prokurátorskej robote ani len nepričuchol. Gratulujeme. Ideálny kandidát tejto vlády – zjavne nenašli žiadneho ďalšieho lesníka, tak spravia generálnym prokurátorom Lipšica.

3. Hej, hej, na čelo detskej nemocnice postavili lesníka a úplne hulvátsky vyšmarili dlhoročného riaditeľa, profesionála, odborníka. Lebo však čo tam po deťoch, keď ide o „našich ľudí“.

4. Matovič vždy najviac vrieskal, že Smer chráni „našich ľudí“, ale zdá sa, že sa mu to veľmi zapáčilo – dokonca aj všetky okresné úrady majú obsadiť Matovičovi „naši ľudia“, ach, tá čistota verejného života, ach, tá spravodlivosť!

5. Ale aby sme Matovičovmu lesnému chlapcovi z detskej nemocnice nekrivdili, vraj nepracoval iba v lese, ale kedysi dávno aj nemocniciach Penty. Hmmm, vám poviem – keď si spomeniem na to Matovičovo videjko z Cypru, že ako ide bojovať proti Pente a teraz sa obklopuje ľuďmi od nich – perfektné.

6. Ale samozrejme, všetko má svoj skrytý zmysel. Minister zdravotníctva Krajčí to povedal na rovinu – oni slúžia Bohu a bojujú so Satanom. Oni vlastne nedosadzujú do štátnych úradov „našich ľudí“, ale „božích ľudí“. Už chápete?

7. Čiže aby sme pochopili evanjelium podľa Krajčího: skúsení odborníci sú stelesnením Satana a Penta je boží mlyn. Aleluja! To je šialenejšie než inkvizícia, som zvedavý, kedy začnú upaľovať „bosorky“.

8. Ja len, že Slovenská republiky podľa ústavy nie je viazaná na žiadne náboženstvo a Krajčího výroky sú v priamom rozpore s ústavou – on nemá mandát od Boha, ale od ľudí. Toto nie je teokracia, ale wanna-be demokracia. Ten chlap mal za to svoje inkvizičné bľabotanie už dávno odstúpiť.

9. A aby sme nezabudli – ak nesúhlasíte s Matovičom, tak ste hlúpi. Takto sa vyjadril najväčší trnavský šašo o ľuďoch na Slovensku. Zahraničným Slovákom nadáva do „psov“ a kritikov označuje za „mudrosráčov“. Toľko neúcty a nenávisti voči Slovákom snáď neprejavoval ani Havel. Celé zle.

10. Oháňajú sa Bohom, oháňajú sa spravodlivosťou, oháňajú sa bojom s mafiou. A pritom slúžia finančným skupinám, vládnu s mafiánmi, všade dosadzujú „našich ľudí“ a mangľujú sociálny aj právny štát na Slovensku. Oni nie sú boží ľudia, oni sú božie rany.

Kedysi v Pelíškach zaznela taká hláška, že „dávam boľševikovi rok, maximálne dva“. Ja dávam psychovláde polroka, maximálne rok“ status poslanca Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články