Nezaradené

Blaha: Nicholsonová je mentálne neobdarená! Avšak Policajná akadémia a SAV to vidí inak

Blaha: Nicholsonová je mentálne neobdarená! Avšak Policajná akadémia a SAV to vidí inak. Ľuboš Blaha sa už dlhodobo vyjadruje kriticky na adresu...

Napísal Daniel · >
Nicholsonová je mentálne neobdarená!
Blaha: Nicholsonová je mentálne neobdarená! Avšak Policajná akadémia a SAV to vidí inak.
Ľuboš Blaha sa už dlhodobo vyjadruje kriticky na adresu mimovládok, americkej ambasády, firmy ESET, ale aj na adresu liberálov. Samozrejme, že to dotknutým organizácia a osobám vadí.
Proti Blahovi sa postavila aj Policajná akadémia, ale aj Slovenská akadémia vied (SAV).

 

„Akadémia PZ v Bratislave vedie svojich študentov k tolerancii, k základným princípom spolužitia a demokratickým postojom voči každému, kto sa líši farbou pleti, pôvodom, kultúrou, náboženstvom a pod., k rozpoznaniu extrémistických prejavov a akýchkoľvek nenávistných a deštruktívnych postojov,”

„Je neprípustné, aby pedagóg Akadémie PZ v Bratislave zastával názory, aké svojimi vyjadreniami a statusmi na sociálnych sieťach verejne prezentuje PhDr. Ľuboš Blaha, PhD., ktorý pôsobí na Akadémii PZ v Bratislave ako odborný asistent na katedre spoločenských vi­ed.” konštatovala Akadímia PZ.

„Akadémia PZ v Bratislave sa v plnom rozsahu dištancuje od všetkých vyjadrení a výrokov PhDr. Ľuboša Blahu, PhD. a má za to, že tieto vyjadrenia poškodzujú jej meno, dôveryhodnosť a sú v priamom rozpore s jej poslaním. Apeluje na morálku, osobnú zodpovednosť a ďalšie pôsobenie všetkých, ktorí sa s uvedenými názormi PhDr. Ľuboša Blahu, PhD. stotožňujú, na akademickej a vedeckej pôde,” doplnila univerzita.

 

Univerzita vo svojom konaní zašla ďalej a oznamuje, že v súlade so Zákonníkom práce a zákonom o VŠ vyhlási výberové konanie na miesto Ľuboša Blaha. Ak terajšie miesto Ľuboša Blahu ukončí svoju platnosť, tak bude nahradené iným záujemcom. Nakoľko funkcie sú na dobu určitú.

 

Ale čo na to poslanec Blaha?

„Páni a dámy z Predsedníctva SAV, je čas odstúpiť,” napísal.
„Predsedníctvo SAV, ktoré na mňa zaútočilo ako na politika, bezprecedentne vstúpilo do politického zápasu na Slovensku, čo nesmie ostať bez následkov,” konštatoval Blaha.

Vyjadril sa aj rektorke univerzity:

 
 

„Rektorka Akadémie Policajného zboru Kurilovská, ktorá je vrcholovou politickou predstaviteľkou strany Dobrá voľba, na mňa zaútočila za moje názory,„ a dodáva: „Dobrá voľba sa asi pani rektorke nepoďakuje, lebo toto neuveriteľne prestrelila.“

 

Blaha: Nicholsonová je mentálne neobdarená!

Blaha sa vyjadril aj k europoslankyni Lucii Ďuriš Nicholsonovej.

„potvrdila svoje intelektuálne defekty”, gratuluje jej a pýta sa, či má maturitu. „Ja rozumiem tomu, že Nicholsonová ako arogantná liberálka nenávidí robotníkov, podobne ako Truban a ďalší,”

 

„Žiaľ, takto len potvrdzujete, ako ste mentálne neobdarená a politicky nenávistná.” dodal Blaha.

„celé toto šialenstvo rozpútali liberálni novinári z Denníka N a SME, v spolupráci s eseťáckymi mimovládkami”

Je teda zrejme, že Blaha skončil s aktivitou na pôde vysokej školy, ale aj v SAV.

 


Zdroj:
https://www.akademiapz.sk/stanovisko-akad%C3%A9mie-pz-v-bratislave-k-vyjadreniam-%C4%BE-blahu
https://www.dnes24.sk/vulgarny-blaha-nicholsonova-je-mentalne-neobdarena-nastval-policajnu-akademiu-a-nechce-ho-ani-sav-348755
Foto: sme.sk

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *