piatok, 28 januára, 2022

Blaha o Čaputovej na rovinu! O tomto, ale médiá písať nebudú!

Posledné články

Blaha o Čaputovej na rovinu! O tomto, ale médiá písať nebudú!

Poslanec Ľuboš Blaha je jeden z najpopulárnejších politikov na sociálnej sieti Facebook. Milovaný, ale aj nenávidený. Aj taký je osud poslanca Blahu, ktorý hovorí bez servítky o liberáloch. Čaputová, Sulík, Beblavý či Truban sú pod paľbou Smeráka Blahu skoro každý deň. Tentokrát si podal Zuzanu Čaputovú, ktorú kritizoval už pred prezidentskými voľbami.

Blaha o Čaputovej na rovinu! O tomto, ale médiá písať nebudú!

Správa dňa – Progresívne Slovensko rozviazalo spoluprácu s agentúrou Shaviv, pretože už aj Trubanovci pochopili, že chaloš, čo sa spolu s CIA podieľal na štátnom prevrate v Čiernej Hore, je toxický. Ale že na totálku. A viete, čo je na tom najlepšie?

KEĎ UŽ AJ MICHAL „LSD“ TRUBAN POCHOPIL, NO ČAPUTOVÁ SI ĎALEJ SEDÍ NA KÁBLI

Že toto všetko sme vedeli už pred polrokom, keď Shaviv robil kampaň Čaputovej. Vtedy som o tom natočil video a pravidelne som na to poukazoval. Ale Čaputová mala na saláme.

Vtedy médiá nekričali, že Shaviv je problém. A z Blahu robili mizogýna, ktorý nenávidí ženy, lebo si dovolil kritizovať Zuzanku.

A tu to máte: už aj Truban sa hanbí za Shaviva, kým Čaputová sa dodnes za spoluprácu s ním neospravedlnila.

ZUZANA I. POKRYTECKÁ

Ale to je klasika – to nekonečné pokrytectvo našej drahej prezidentky:

Čaputová vrieska, ako treba odstupovať už pri podozreniach z porušenia zákona. Ale to, že agentúra Shaviv je v Čiernej Hore až po uši namočená v štátnom prevrate, to jej nevadí.

Inokedy Čaputová vrieska, ako treba bojovať proti rodinkárstvu. Ale to, že zamestná Trubanovu frajerku či kamošov z Via Iuris a pchá do nich peniaze daňových poplatníkov, to je v najväčšom porádečku.

Vrieska o tom, že treba bojovať proti klientelizmu, ale to, že jej právny poradca Radovan Pala dostane bez súťaže od jej spolustraníka Valla zákazku od magistrátu Bratislavy na 90 tisíc eur, to je akože kozmická náhodička, holahej.

Čaputová vrieska, akí zlí sú na Slovensku predstavitelia justície, ale sama čelí vážnym podozreniam z podvodu pri advokátskych skúškach.

ČAPUTOVÁ JE CHRÁNENÝ DRUH – MUSÍME O NEJ PRAVDU HOVORIŤ MY

O tomto ale médiá písať nebudú – Zuzanka je svätá.

A keď na to upozorňujete, tak z vás robia extrémistu, konšpirátora a nepriateľa žien. Lebo kopať sa smie iba do Smeru, Čaputová je chránený druh.

Tak sa predveďte, médiá a dokážte mi opak: grilujte Čaputovú otázkami, či je v poriadku, že jej kampaň viedol Shaviv?

A že prečo ho nevyhodila tak, ako dnes PS/Spolu?

A že či je v poriadku, aby mala prezidentka SR blízko k takejto kontroverznej agentúre?

A či to nie je ohrozenie národnej bezpečnosti?

A či by sa tomu nemala povenovať aj polícia?

To všetko sú otázky, ktoré musíme klásť my, pretože médiá na Slovensku vlastnia tí istí oligarchovia, čo financovali Čaputovej kampaň – a preto budú o Zuzanke písať iba oslavné ódy. Je to choré, ale ubezpečujem vás, že nás neumlčia.

NEMÁM ZA SEBOU OLIGARCHOV – PÔJDEM K VÁM OSOBNE

Jasné, v médiách mi priestor nedajú. Ale budem chodiť medzi vás, priatelia a budem hovoriť pravdu. Najbližšie ma čaká niekoľko besied na východe, potom strávim zopár besied na západe Slovenska. Plánujem prejsť celé Slovensko.

Nie som oligarcha, ktorý by vlastnil noviny či televízie. Vybojoval som si priestor na sociálnych sieťach, mám svoje knihy, ktoré môžu ľudia čítať a môžem s priateľmi zo Smeru zorganizovať besedy po celom Slovensku.

To je všetko, čo môžem. A presne to robiť budem. Pretože mi ide o pravdu, o Slovensko, o ľudí.

PRÍDEM MEDZI VÁS: BESEDY V KOŠICKOM, PREŠOVSKOM, TRNAVSKOM A NITRIANSKOM KRAJI

Takže ešte raz: budúci týždeň sa vidíme v Michalovciach, Košiciach, Trebišove, vo Svidníku a v Stropkove. O prvých troch akciách som už písal, na plagátiku pripájam detaily k besede vo SVIDNÍKU.

Čo sa týka STROPKOVA, beseda bude v stredu 6.11. o 18.00 v reštaurácii Delta na Hlavnej 52.

Ďalší týždeň – 11.novembra (pondelok) – budem v Trnavskom kraji. O 16.00 beseda v Holíči a o 19.00 v Červeníku.

Naplánované mám už aj besedy Nitrianskom kraji – 9.decembra (pondelok) budem o 16.00 vo Vrábloch a o 19.00 v Zlatých Moravciach. A prídu na rad aj ďalšie mestá.

Teším sa na vás, priatelia 

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2441070896131475/?type=3

foto: JOE KLAMAR/AFP/GETTY IMAGE,

Blaha/(Zdroj: TASR)

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články