utorok, 30 mája, 2023

Blaha odosiela tvrdý odkaz poslancovi Poliačikovi a Aktualitám!

Posledné články

Blaha odosiela tvrdý odkaz poslancovi Poliačikovi a Aktualitám

Blaha odosiela tvrdý odkaz poslancovi Poliačikovi a Aktualitám!
Blaha odosiela tvrdý odkaz poslancovi Poliačikovi a Aktualitám!

Liberálna popularita rastie

Slovenská republika po smrti Jána Kuciaka zažíva akýsi novodobý príbeh pre liberálov, ktorí sú dnes trendovejší, ako pred pár rokmi. To, čo sa nepodarilo Sulíkovi a Matovičovi sa dnes darí Progresívneu Slovensku, SPOLU, a tak isto aj novej Kiskovej strane “Za ľudí. Prebúdza sa aj na oko konzervatívne KDH. Strany, ako Sas a Oľano prežívajú obrovskú krízu.

Poslanec NRSR Ľuboš Blaha dlhodobo kritizuje stranu Progresívneho Slovenska, a tak isto nezabúda na lídra Spolu Miroslava Beblavého. Netreba zabúdať, že Miroslav Beblavý nieje politickým nováčikom ako líder Progresívneho Slovenska Truban. Blaha dlhodobo upozorňuje na liberálny trend, ktorý je podľa neho poriadne za financovanou spoločnosťou ESET. Po novom si Blaha zobral na paškál poslanca NRSR Martina Poliačika, ktorý bol v minulosti členom Sas.

Po nezhodách sa nakoniec stal hlavnou postavou Progresívneho Slovenska. Poliačik je dávno známym svojím centristickým zmýšľaním a je viac proeurópsky ako národný. Predseda výboru NRSR pre Euróspke záležitosti Ľuboš Blaha sa vyjadril k dezinformáciám, ktoré šíria korprátne médiá. Tak isto tvrdo skritizoval poslanca Poliačika.

Blaha odosiela tvrdý odkaz poslancovi Poliačikovi a Aktualitám
AKO ZÚRIVÝ AMERICKÝ MOPSLÍČEK ŠÍRI LŽI O SLOVENSKU

Blaha a Danko nechcú Poliačika zbaviť funkcie za to, ako hlasoval. To je číra lož. A oni to dobre vedia, pretože čítali naše vyhlásenie.

TRAPKO POLIAČIK SA TERAZ VYHOVÁRA

Problém je inde. Chalanisko včera v Parlamentnom zhromaždení Rady Európy zneužil svoju pozíciu a podpísal spoločné vyhlásenie delegácií Ukrajiny a ďalších protiruských štátov, v ktorom tvrdo kritizujú Radu Európy a oznamujú, že odchádzajú zo zasadnutia. Čo aj spravili. Teda všetci okrem Poliačika.

Ten to len podpísal. Idiot, čo ani nevie, že keď už raz niečo podpíše, tak by si za tým aspoň mohol stáť. Dnes sa vyhovára, že vlastne len ucítil potrebu oznámiť všetkým, že odíde v piatok, tak ako každá delegácia, pretože zasadnutie končí – no nie je trápny?

PODPÍSAL DOKUMENT V MENE SLOVENSKA

Ale to, že je trápny, nie je dôvod na odvolanie. Dôvodom je, že vo vyhlásení, ktoré podpísal, v nadpise figuruje Slovenská republika.

A teda, pochopiteľne, médiá prevzali správu, že Slovenská republika na protrest proti Rusku odchádza z Rady Európy. Došlo tým k poškodeniu Slovenska v zahraničí, pretože je to čistá lož.

ODVOLAŤ HO SMÚ LEN V SAS-KE, LEBO ONI HO NOMINOVALI

A preto oslovíme klub SaS a navrhneme spoločne s predsedom NR SR Andrejom Dankom, aby vzhľadom na uvedené skutočnosti zvážili odvolanie poslanca Poliačika, ktorý je v Rade Európy na ich kvóte. Oni ho nominovali, je to ich zodpovednosť.

Tento náš návrh na odvolanie je úplne legitímny a verím, že v SaS majú dosť zdravého rozumu na to, aby nevytvárali priestor konkurenčnému Progresívnemu Slovensku na to, aby sa na ich kvóte Poliačik takto nezodpovedne správal v PZ RE.

Ale je to ich vec – ide o pozíciu opozície a my môžeme iba navrhovať a odporúčať.

POLIAČIK PREKROČIL VŠETKY MEDZE

Samozrejme, Poliačik nemôže byť odvolaný hneď. Bola by to otázka najbližších mesiacov. Tak to funguje v PZ RE. Ale myslím si, že každý, kto trochu pozná diplomatický život, vie, že rádový poslanec nemôže podpisovať dokumenty, v ktorých sa o Slovensku šíria klamstvá.

Nech si podpisuje akékoľvek petície ako jednotlivec, ale v titulke vyhlásenia predsa nemôže figurovať Slovensko. Je to zavádzanie a klamanie. A ak sa niečo takéto stane, má byť prvý, kto sa dištancuje od takéhoto zneužitia jeho mena.

TAK ČO, AKTUALITY, NECHCETE ZMENIŤ SVOJ LŽIVÝ TITULOK?

Takže, takáto je situácia. A teraz si ešte raz prečítajte titulok Aktualít. A povedzte si úprimne: sú to profesionálni novinári alebo len sprostí luhári?

Zdroj: https://www.infovojna.sk/article/takto-sa-siria-hoaxy-alebo-ako-zurivy-americky-mopslicek-z-progresivneho-slovenska-siri-lzi-o-slovensku

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články