Slovensko

Blaha: Pročko mal chcel v besede v Novom Čase zbiť. Je to ešte väčší magor ako Matovič

Blaha: Pročko mal chcel v besede v Novom Čase zbiť. Je to ešte väčší magor ako Matovič. Včera bol Ľuboš Blaha (Smer-SD)...

Napísal Daniel · >
Pročko mal chcel v besede v Novom Čase zbiť. Je to ešte väčší magor ako Matovič

Blaha: Pročko mal chcel v besede v Novom Čase zbiť. Je to ešte väčší magor ako Matovič.
Včera bol Ľuboš Blaha (Smer-SD) a Jozef Pročko (OĽaNO) spolu v besede pre Nový Čas. Ako poukázala reportérka, tak obaja títo straníci sú známi na sociálnych sieťach. Na jazyk si pozor nedávajú, ale treba pripomenúť, že ide o osobné názory.
No rozdiel je ten, že jeden z nich je pranierovaný za svoj názor a ten druhý ospevovaný.

Ľuboš Blaha je už nejaký ten rok vo vrcholovej politike. Je to skúsený a sčítaný politológ a taktiež prednáša na vysokej škole. Jozefa Pročka netreba predstavovať. Ide o veľmi známeho herca a komika. Momentálne účinkuje v divadle, ale rozhodol sa kandidovať do parlamntu pod záštitom strane OĽaNO. Je siedmy v poradí na kandidátke a do politiky sa rozhodol vstúpiť po odhalení videa Počiatka a Trnku. V ktorom mal minister financií s generálnym prokurátorom riešiť milióny korún.

Spomínané video.

 

 
 

Blaha: Pročko mal chcel v besede v Novom Čase zbiť

Uvádzame vám príspevok zo sociálnej siete Facebook, kde Ľuboš Blaha zverejnil svoj názor k večejšej debate.

Dnešný deň v skratke 😊

1. PROČKO MA CHCEL PO BESEDE V NOVOM ČASE ZBIŤ – TO JE EŠTE VÄČŠÍ MAGOR AKO MATOVIČ

Ráno som v Novom Čase absolvoval debatu s komikom OĽaNO Jozefom Pročkom. Ja viem – blázon. Ale keby som chcem v politike chodiť do debát iba s opozičnými intelektuálmi, tak sedím doma od rána do večera. Pýtam sa – vy ako telocvikár, pán Pročko, chcete viesť v budúcej vláde rezort telesnej výchovy? Budete ukazovať, ako skákať cez kozu? Alebo ako sa robí kotúľ na žinienke? To je tá odbornosť opozície? A potom som zistil, že chalanisko nemá žiaden zmysel pre humor.

On sa tam psychicky zosypal a po relácii na mňa vrieskal, nech si to rozdáme medzi štyrmi očami a vyzeralo to, že sa chce so mnou pobiť. Psychopat. Ako Matovič. Magor k magorovi sadá. Výborne som sa zabával. Aj v politike sa občas potrebujete rozveseliť.

 

2. KEĎ PROČKOVI DOKÁŽEŠ, ŽE FYZICKY NAPADOL STAROSTU A ON SA SÁM VZDÁ POLITIKY

Pročka som obvinil, že podľa zápisnice na obecnom zastupiteľstve v Haliči fyzicky napadol starostu. Pročko na to vyhlásil, že klamem a že ak by to tak bolo, tak odstúpi z politiky. Tak som mu ukázal zápisnicu. A odrazu obrat o stoosemdesiat stupňov – on to priznal, ale vraj to bolo trochu inak a že iba niekoho trochu udrel a blabla. Perfektné. Ten chlap sa sám za dve minúty vmanévroval do polohy násilníka a klamára a ak teraz neodstúpi z politiky, bude za idiota už navždy. Gratulujem.

 

 

3. ĎAKUJEM RIMAVSKEJ SOBOTE, POLTÁRU A LUČENCU – VŠADE PLNÉ SÁLY!

Po Novom Čase som odfičal do Banskobystrického kraja. Najskôr beseda v Rimavskej Sobote, potom v Poltári, nakoniec v Lučenci. Všade plno a perfektná atmosféra. Ľudia sú perfektní – nechcú dovoliť, aby Slovensko ovládli poloblázni a liberáli.

 

4. S MLADÝMI LAVIČIARMI V STAREJ ŠKODOVKE

Na besedu v Lučenci došli mladí ľavičiari z Revúce na starej škodovke. Chceli ma v nej previesť – bol to skvelý zážitok. Je skvelé vidieť mladých ľudí, ktorí sa neboja ísť proti prúdu a majú odvahu mať vlastný názor, študovať a nepreberať iba hlúposti z liberálnej tlače. Nádhera!

 

5. NEUVERÍTE, V AKEJ STRANE PÔSOBIL KEDYSI JAROSLAV NAĎ – PADNETE ZO STOLIČKY

Bomba na záver. Smeráci v Banskobystrickom kraji sa ma pýtali, ako sa má Jaro Naď z OĽaNO. Že ma s ním videli v telke. A ja na to – a vy ho poznáte? A oni, že – jasné, veď to bol člen Smeru a hral sa na veľkého sociálneho demokrata. A ja, že – šibe vám, ten Matovičov besný ratlík Naď? A oni – hej, ten Naď, vtedy býval v Banskej Štiavnici a pchal sa do zadku Smerákom. A ja sa odvtedy neviem prestať smiať.

 

ZAJTRA V DETVE, KRUPINE A VO ZVOLENE

Veruže zábavný deň! Sprevádzali ma Igor Melicher z Poltára a Dano Karas z Banskej Bystrice, skvelí chalani, obaja kandidujú za Smer.
Ďakujem za pomoc a teším sa na zajtra – čaká nás Detva, Krupina a Zvolen! 😊

 


Zdroj: facebook.com/LBlaha/posts/2518034658435098
Foto: facebook.com/LBlaha/photos/pcb.2518034658435098/2518034311768466
Foto: aktuality.sk, dennikn.sk

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *