piatok, 21 januára, 2022

Blaha rozniesol Kisku! Tvrdý odkaz Kisku nepoteší!

Posledné články

Blaha rozniesol Kisku! Tvrdý odkaz Kisku nepoteší!

Zvolený ‚staronový‘ poslanec NRSR za Smer-SD sa teší značnej popularite aj vďaka masívnym “destrukcným statusom“ proti pravicovim politikom. Blaha prakticky každý deň svojský okomentuje súčasnú politickú situáciu. Tentokrát si na paškál zobral ex-prezidenta Andreja Kisku, ktorého poslanec Blaha v statuse nazval tragédom pasujúcim sa na premiéra.

Dnes je po voľbách však skutočnosť iná. Kiska dostal vo voľbách iba 5,7 percenta a v žiadnom prípade sa za premiéra pasovať nemôže.

Blaha rozniesol Kisku! Tvrdý odkaz Kisku nepoteší!

Cely status poslanca Blahu

Pozrel som si tlačovku najväčšieho tragéda na Slovensku, ktorý sa pasoval na premiéra a dostal vo voľbách 5,7%. Andrej Kiska.

SKONČÍ EXPREZIDENT AKO RADOVÝ POSLANEC?

S takýmto výtlakom môže dúfať, že ho Matovič zoberie do vlády maximálne ako štátneho tajomníka ministerstva pôdohospodárstva. Aby si strážil svoje nakradnuté pozemky.

Alebo skončí ako radový poslanec. Ehm. Prosím pekne – bývalý prezident. Hanba ako hrom.

KISKA TO DAL NA PROCHÁZKU – AKURÁT ODÍSŤ SA MU NECHCE

Jediná dôstojná vec, ktorú v tejto chvíli mohol urobiť, je – dať to na Procházku. Proste sa vzdať mandátu a odísť. Prochádzka na to mal odvahu. Očakával 15% a dostal 5 a niečo. Presne ako Kiska.

Marx to kedysi povedal jasne – dejiny sa opakujú, prvýkrát ako tragédia, druhýkrát ako fraška. Kiska to dal na Procházku, ale krok B už nevie urobiť – on sa odísť nechystá. Nielen lúzer, ale aj zbabelec.

BORAT S TEBOU VYTRIE PODLAHU, ANDY

Dnes tam potil niečo o morálnom kredite a zodpovednosti, ktorú cíti. A on ešte chce dávať Matovičovi podmienky – blázon. Však s ním Borat utrie podlahu.

Andrejko, Andrejko, Borat sa na teba pozrie tým svojím klasickým nepríčetným pohľadom a povie – milý pán prezident, budeš skákať, ako ja budem pískať a za odmenu ťa nezavrieme do basy, kam patríš. Na fleky zabudni. Papa. Toto ti povie Borat, vieš?

ANDREJ I. BEZZEMOK – KRÁĽ TRAGÉDOV

Andrej Kiska je čistý lúzer. A nepíše sa o tom toľko len preto, že Truban, Beblavý a Hlina sú ešte väčší lúzri. Ale to na veci nič nemení – parlamentný kráľ zúfalstva je Andrej I. Bezzemok.

Najlepšie je na tom, že on sa ešte normálne hrá na víťaza. A predstiera dôstojnosť. Neskutočné. Morálne skrachovaný mafoš, ktorého si celé Slovensko bude pamätať ako pozemkového podvodníka, čo sa sa špára v nose. Celé zle.

Milý Andy,

nájdi aspoň toľko morálnej sily ako Radoslav Procházka. A pakuj sa, kade ľahšie.

Čau

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2559723734266190/?type=3&theater

Zdroj foto: SITA/MILO FABIAN, https://www.tyzden.sk/politika/62335/sud-rozhodol-blaha-musi-zmazat-niektore-komentare-na-socialnej-sieti/

Zdroj foto: https://www.napalete.sk/potvrdene-kiska-kseftoval-s-podsvetim-a-pozemkami-odstupit-sa-nechysta/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Matematika v politike neplatí.

    Tu sa porovnáva neporovnateľné.Kým Mazurek je špička svojej strany a zviditeľnil ho aj vládny Smer o Benčíkovi to nemôžme povedať.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články