nedeľa, 28 novembra, 2021

Blaha rozniesol ministra Sulika! „Naposledy ho tak hrialo pri srdiečku, keď mu Kočner k hemendexu priniesol aj teplý rohlík“

Posledné články

Blaha si KOPOL do ministra Sulika! „Naposledy ho tak hrialo pri srdiečku, keď mu Kočner k hemendexu priniesol aj teplý rohlík“

Sulíkové Kilečko je na svete!

Práve „kilečko“ má priniesť 114 krokov, ktoré majú zabezpečiť lepšie podnikanie na Slovensku. „Kilečko“ však zrušilo bankám odvody. Podľa poslanca Blahu tak ušetrila Bankám miliony.

Vyjadrenie poslanca Blahu

„Vláda dnes bankám zrušila odvod a ušetrila im tak milióny. A tak si Riško Sulík od šťastia na tlačovke skoro cvrkol. Naposledy ho tak hrialo pri srdiečku, keď mu Kočner k hemendexu priniesol aj teplý rohlík.

Zdroj: Tv noviny
Zdroj: Tv noviny

Sulíkovo kilečko pre pracháčov pomôže tým, ktorí to najviac potrebujú, veď banky majú len polmiliardové zisky ročne, chúdence, potrebujú objať a pohladiť.

Banky majú to, čo chceli a zvyšným 5, 5 miliónom Slovákov ostanú rovnaké drakonické poplatky a – oči pre plač. Typická pravica. Vláda ako predĺžená ruka bánk a oligarchov, nič iné.

Zdroj: SITA
Zdroj: SITA

Matovič pochopil, že mu padá podpora, lebo za sto dní už stihol zradiť všetky svoje predvolebné sľuby a ako premiér iba chráni mafiu. A tak sa rozhodol zase spustiť národnú korona-hystériu, odpútať pozornosť a strašiť ďalšími drakonickými opatreniami proti ľuďom“ vyjadril sa opozičný poslanec Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články