Slovensko

Blaha sa poriadne rozohnil! Liberáli dostali poriadne naložené!

Napísal Andrej · 1 min read >

Blaha sa poriadne rozohnil! Liberáli dostali poriadne naložené!

Parlamentné voľby sú už za dverami. Cítia to liberáli a cíti to aj samotný SMER-SD, ktorý v prieskumoch upadá. Na druhej strane mainstream a médiá trvalo podporujú súčasný liberálny trend, ktorý každým dnom narastá. Truban sa už cíti, ako premiér a Kiska ide prevziať moc v krajine. Posty sú rozdelené a Progresivci na cele s Trubanom rozdeľujú politikov na starých a nových.

Poslanec za SMER-SD začal už dlhodobý boj proti všetkým liberálom. Proti Blahovi sú prakticky všetci liberáli a dokonca aj firma ESET, ktorá podala na Blahu trestne oznámenie. Blaha však vôbec nezmäkol a zdá sa, že ešte viac a tvrdšie komentuje dianie liberálov. Blaha poriadne naložil liberálom vo svojom statuse na Facebooku

Blaha sa poriadne rozohnil! Liberáli dostali poriadne naložené!

„Je úchvatné, ako sa liberálne média snažia spojiť Smer s Kočnerom – s tým Kočnerom, ktorý za vlády pravice dojednával so Sulíkom voľbu generálneho prokurátora a ktorý za vlády Smeru skončil v lochu. Výborne, to fakt dáva zmysel. Asi ako guľatá kocka.

Hovoria o oligarchoch, ale jediní oligarchovia, ktorí lejú ťažké prachy do médií, mimovládok a politikov, sú z ESET-u. Z toho ich sladkého liberálneho ESET-u.

 
 

Hovoria o korupcii, ale najväčšia korupčná aféra v dejinách Slovenska vypukla za ich vlády. Volala sa Gorila, týkala sa Beblavého bývalej strany SDKÚ (hej, hej, mám na mysli toho „nového“ Beblavého) a hlavnú úlohu v nej zohrala Penta, ktorá vlastní SME. Hej, hej, to SME.

Mimochodom, to je takisto úchvatné, že sa Smer niektorí pošahanci snažia spojiť dokonca s Pentou. S tou Pentou, ktorá vlastní neoliberálne SME a vláda Smeru ju obrala o zisky zo zdravotného poistenia.

Ale jasné, Smer Pentu proste miluje – a zo samej lásky ju oberá o milióny a ona zo samej lásky financuje hlavný pedofilný, pardon, opozičný denník. Dáva to perfektný zmysel. Ako všetko.

Liberálne média tiež hovoria o Kuciakovi, ale jediné, čo na jeho vražde ostáva podozrivé, je, kto potreboval pád vlády a kto preto zneužil aj vraždu mladého novinára. Ja len, že po jeho vražde sa velice začalo dariť americkým pudlíkom, či už Kiskovi alebo eseťáckym projektom PS/Spolu… Ale tým samozrejme nič nenaznačujem, zabil ho proste nejaký pako z Kollárova.

Hovoria o vrahoch, ale jediný politik, ktorý zabíjal, je Lipšic – ten Lipšic, ktorý sa dnes hrá na hrdinu v súdnom procese proti Ruskovi, s ktorými kedysi sedel vo vláde ako najlepší kamarát. Waw, to je už je len hrdina, vám poviem“ Naklada Blaha v statuse na Facebooku

Cely status poslanca Blahu tu

Blaha sa poriadne rozohnil! Liberáli dostali poriadne naložené!

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2366978920207340?__tn__=K-R

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.