Slovensko

Blaha si podal Andreja Kisku a Jaroslava Naďa! Z tohto sa nevypotíš ani nevyvzdycháš, Andy

Blaha si podal Andreja Kisku a Jaroslava Naďa! Ľuboš Blaha je tŕňom v oku pre všetkých liberálov. Tentokrát Blaha okomentoval aktuálne dianie...

Napísal Andrej · >
Blaha si podal Andreja Kisku a Jaroslava Naďa! Z tohto sa nevypotíš ani nevyvzdycháš, Andy 1

Blaha si podal Andreja Kisku a Jaroslava Naďa!

Ľuboš Blaha je tŕňom v oku pre všetkých liberálov. Tentokrát Blaha okomentoval aktuálne dianie okolo člena Oľano Naďa. Podľa poslanca Blahu je Naď jasným agentom cudzích mocnosti. Bývali ex-prezident Andrej Kiska sa Naďa zastal. Blaha v tomto smere nevydržal a okomentoval túto situáciu. Podľa poslanca Smeru Kiska a Naď slúžia americkým tajným záujmom. Taketo zásadne tvrdenie pridal Blaha na sociálnu sieť Facebook

Kiska sa postavil za Naďa. To je škandál nad škandály! Žiadne “padni komu padni”, žiadne volanie po spravodlivosti, žiadny prejav dôvery k polícii. Nie – on sa plnou politickou váhou postavil za obvineného agenta cudzích mocností!

Veľká otázka – prečo?

KISKA KRYJE NAĎA – JE TO LEN SOLIDARITA KRIMINÁLNIKOV?

 
 

Zločinec bráni zločinca. Jeden páchal daňové podvody, druhý vynášal utajované skutočnosti. Čo ich spája? Prečo sa Kiska zastáva politického konkurenta? Je len jedno vysvetlenie.

Obaja slúžia tomu istému pánovi. Sú súčasťou siete, ktorá má rozložiť zvnútra tento štát. A teraz si kryjú chrbát.

OBAJA SLÚŽIA AMERICKÝM ZÁUJMOM

Jeden v pozícii prezidenta SR napĺňal národné záujmy USA tak, že loboval za väčšie zbrojenie, šíril zlostnú rusofóbiu, robil propagandu NATO a americkým vojnám a hlučne podporoval ukrajinských banderovcov.

Druhý napĺňal americké národné záujmy tým, že roky propagoval NATO a americké vojny, loboval za zbrojársky biznis a s najväčšou pravdepodobnosťou vyzvedal a vynášal utajované skutočnosti – trikrát hádajme pre koho.

KEĎ EX-PREZIDENT BOJUJE PROTI VLASTNÉMU ŠTÁTU

Obaja majú zjavne toho istého zamestnávateľa. A zamestnávateľ dal pokyn prvému, aby kryl chrbát druhého. Aké iné vysvetlenie existuje?

Aj preto sa mohlo stať niečo, čo je ako z nejakej absurdnej komédie. Bývalý prezident sa zastane obvineného zločinca a zaútočí na štát a bezpečnostné zložky, vraj ich má pod kontrolou mafia. Toto tvrdí bývalý prezident a wanna-be premiér. To je proste čisté šialenstvo!

NAKA BY MALA STÍHAŤ CELÚ ZLOČINECKÚ SIEŤ – NIELEN NAĎA

Potrebujete ešte nejaký ďalší dôkaz? Veď to bije do očí. Kiska je bábka cudzích mocností, rovnako ako Naď. Ak chce NAKA vyriešiť tento prípad vlastizrady, potom nestačí stíhať Naďa, ale mala by sa zamerať na Kisku. Trafená hus zagágala.

Toto nie iba o Naďovi. Nestačí obviniť jednu malú rybu. Tu sa jedná o celú mafiánsku sieť. Je v tom celkom zjavne namočený aj Kiska, Matovič, Lipšic a ďalší, ktorí zjavne pracujú proti Slovensku, proti štátu, proti našej národnej bezpečnosti.

🔴 Vyjadrenie Jara Naďa po vypočutí NAKA 👈🏻

Geplaatst door OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé osobnosti op Donderdag 21 november 2019

JE KISKA CHRÁNENÝ DRUH?

Kiska včera urobil osudovú chybu. Dúfam, že si to vyšetrovateľ všimol a že v base skončia všetci vlastizradcovia, nielen Naď.

Z tohto sa nevypotíš ani nevyvzdycháš, Andy.

Mám dôveru v políciu a verím, že pôjde tvrdo za spravodlivosťou – Kiska-nekiska.

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/?epa=SEARCH_BOX

foto: Andrej Kiska.(Zdroj: SITA)

TASR Blaha Luboš 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

2 Replies to “Blaha si podal Andreja Kisku a Jaroslava Naďa! Z tohto sa nevypotíš ani nevyvzdycháš, Andy”

  1. Cista pravda,pan Blaha. Len dufam,ze prispejete k tomu,aby tato situacia nastala svojou podporou a podporite pronarodnych lidrov p.Harabina,p.Kotlebu,aby vsetci ti,ktorym zalezi na tom,aby boli vlastizradcovia a zapredanci postaveni pred sud a spravodlivo potrestani. Uz nie je cas,vyhradzovat sa proti spojeniu s tym alebo onym,pre stare hriechy,stare chyby,lebo chyby robil a robi kazdy,no ak ich chce odcinit,treba mu dat sancu. Myslim,ze aj Smer by mal akceptovat fakt,ze aj LSNS je stranou,ktora je legitimne na politickej scene a treba hladat spolocne prieniky,ako to uvadza aj p.Harabin a tam kde tie prieniky nie su,pripadne su ine nazory,o tych treba diskutovat.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *