Slovensko

Blaha si podal ex-prezidenta ako nikto predtým. Kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš,

Kiska bude zúriť! Blaha si podal ex-prezidenta ako nikto predtým. Kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš, Poslanec Blaha si...

Napísal Andrej · >
Blaha si podal ex-prezidenta ako nikto predtým. Kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš, 1

Kiska bude zúriť! Blaha si podal ex-prezidenta ako nikto predtým.
Kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš,

Poslanec Blaha si takýto zvrat udalosti určite nepredstavoval. Fico je obvinený kvôli názoru. Kiska je obvinený za financovanie prezidentskej kampane. Veľkí súperi sa tak pohybujú na politickej hrane a obidvoch môže postihnúť trest. Blaha sa však statuse viac venoval svojmu politickému súperovi a súčasnému lídrovi Za Ľudí Andrejovi Kiskovi.

Podľa Blahu slnieckari v polícii idú po ľavicových politikoch ako po údenom. Naopak Blaha poukázal, že okrem Ficovho názoru na Rómov za 20 rokov nenašli na Fica nič. Nebol by to však poslanec Blaha, ktorý. Si opäť servítku pred ústa nedal a poriadne naložil Andrejovi Kiskovi.

Kiska bude zúriť! Blaha si podal ex-prezidenta ako nikto predtým.
Kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš,

”Kiska je obvinený z daňového podvodu. Neviem sa prestať smiať. Mikuláš je dnes obzvlášť štedrý.

 
 

HEJ, HEJ, KISKA, POLÍCIA AŽ TAK SLÚŽI FICOVI, ŽE HO OBŽALOVALA ZA NÁZOR

A toto je reakcia nášho upoteného hrdinu – úplný Brave Heart: “Moje obvinenie je špinavá politická kampaň a je dôkazom politického vydierania a mafie, ktorá ovláda Slovensko.

No jasné, Andy a Fico až tak ovláda políciu, že tá ho včera samého obvinila. Nejako ti to nesedí, hoc hu.

KISKA POPUTUJE ZA BAŠTERNÁKOM

Ale všimnite si – slniečko v polícii po nás idú ako po údenom, rovnako liberálne médiá a mimovládky. Nehovoriac o amerických tajných službách. A, čo našli?

Za 20 rokov na čele Smeru našli na Roberta Fica iba to, že povedal pravdu o Rómoch. A stíhajú ho za názor. Za nič iné – za názor. Gratulujeme.

Na Kisku našli daňové podvody. A, teda okrádanie Slovenska. Zločin, za ktorý dnes bručí v base Bašternák. To len na porovnanie – jeden je stíhaný za pravdu, druhý za zlodejinu.

STÍHANIE ZA POLITICKÝ NÁZOR A STÍHANIE ZA DAŇOVÝ PODVOD – TO JE NEBE A DUDY

Ak je niekto stíhaný za názor, sú to 50.roky a treba veľmi jasne preveriť, kam až siaha politizácia prokuratúry a polície. Preto budeme rázne konať.

Ale v prípade, že ide o štandardný majetkový trestný čin a niekto jednoducho kradne, nuž tam nejde o politiku, ale o čistý skutkový stav – to nie je vec názoru, ale vec faktov.

A, preto v prípade Kisku sú všetky výhovorky smiešne.

KISKA DO BASY!

Prosím, odkážte niekto Bašternákovi, nech si vy pucuje celú – onedlho k nemu pri putuje vzácna návšteva, sám exprezident. Ešte z nich nakoniec budú kamoši.

Ako sa hovorí – kradol si, chlapče, kradol? No tak do basy póójdeš, more

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

foto zdroj: Foto: archív NAPALETE

Potvrdené: Kiska kšeftoval s podsvetím a pozemkami, odstúpiť sa nechystá


Ľuboš Blaha. Foto – TASR

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *