utorok, 18 januára, 2022

Blaha si podal mladú aktivistku, ktorej odoslal tvrdy odkaz!

Posledné články

Blaha si podal mladú aktivistku, ktorej odoslal tvrdý odkaz!

Boj o záchranu sveta vyústil až do debát, kedy svoj príhovor v New Yorku povedala mladučká aktivistka, ktorá so slzami v očiach obviňovala politikov. Poslanec Blaha je známou svojou kritikou, ktorú využil aj tentokrát. Podľa Blahu je Greta failom a vo svojom statuse odosiela tvrdý odkaz.

„Prosím vás, ak chcete pomôcť prírode, zbaľte Gréte kufríček so všetkými jej plastovými príborčekmi a kelímkami a najbližším člnkom ju odpádlujte späť do Švédska, lebo to, čo to dievča predvádza, je čistá katastrofa. Smeje sa z nej celý svet.

Blaha si podal mladú aktivistku, ktorej odoslal tvrdý odkaz!

GRÉTA JE ČISTÝ FAIL – POŠLITE TO DECKO DOMOV!

Myslím, že všetci odporcovia existencie klimatickej zmeny túto mladú devu dostali do daru, pretože nikto tak neškodí ochrane prírody ako ona – však to je taká hanba, že až.

Čo to tam ziapala? Že jej niekto ukradol detstvo? Haló. Jediný, kto jej ukradol detstvo, sú liberálne mimovládky, čo si ju vymysleli ako marketingový produkt a robia z nej celebritku, hoci dievča okrem agresívneho výrazu a infantlilných hysterických scénok nemá čo ponúknuť.

OCHRANA PRÍRODY JE PRÍLIŠ DÔLEŽITÁ, ABY JU STRÁPŇOVALI RÔZNE GRÉTY A ČAPUTOVÉ

Poznám stovky ľudí, čo by položili život pre ochranu prírody, ale keď sa povie Gréta, dostanú okamžite alergické vyrážky a najradšej by v prvom lese odhodili plastovú fľašu do potoka – taký má efekt to dievča.

Ona zeleným témam len škodí. Opakujem – pošlite to domov, zavrite do školy a dajte jej do ruky biokoláčik a knihy. Nech sa to učí. A nech to nestrápňuje tému ochrany životného prostredia.

Je to príliš dôležitá téma, aby ju komunikovali také lacné marketingové nepodarky ako Gréta, alebo, preboha – Čaputová. Naša slovenská „Gréta“ – liberálny gýč bez obsahu a vízie.

LIBERALIZMUS A ZÁCHRANA PRÍRODY NEJDE DOKOPY

Čo za gýčové drísty to tam dáva v New Yorku? Ona nechápe, že ochrana prírody nemôže ísť v chudobnejších štátoch na úkor sociálnej otázky a rozvoja?

Nechápe, že planétu tu za posledné storočia zrumpľovali tie jej slávne liberálne západné mocnosti, takže dnes nemajú čo poučovať rozvojový svet?

Nechápe, že zelené otázky sa nedajú oddeliť od kapitalizmu? Že pokiaľ tu budú korporácie pustošiť planétu, lebo z toho majú brutálne zisky, tak jej trápne marketingové rečičky nič nevyriešia?

A že jej liberalizmus je v skutočnosti príčinou devastácie prírody, nie riešením?

VRÁŤTE SA DO ŠKOLY, GRÉTKY A ZUZANKY, UŽ STE TOHO POKAZILI DOSŤ!

Ak nepošleme do zadku kapitalizmus, drahé slniečka, tak s ochranou prírody nevyriešite nič.

Milá Gréta, milá Zuzana, bežte späť do školy, lebo tému ochrany prírody len strápňujete.

PROBLÉM JE LIBERALIZMUS, DETI!

Mňa to neskutočne vytáča, pretože ochrana prírody je veľká téma, ktorú musíme brať vážne.

Musíme bojovať proti korporáciám a mocnostiam, čo kvôli ziskom ničia planétu. Musíme bojovať proti tomuto ekonomickému systému, ktorý nás všetkých likviduje. Musíme bojovať proti liberalizmu, ktorý je dvornou ideológiou kapitalizmu.

Nesmieme dovoliť liberálnym slniečkam, aby si ukradli túto tému a strápňovali ju rôznymi Grétami a Zuzanami, v porovnaní s ktorými ešte aj Donald Trump pôsobí ako dôvtipný a inteligentný dobrák. Celé zle.

Go home, Gréta. Go home“ Blaha vo svojom statuse na socialnej sieti Facebook

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

obrazok: https://www.topky.sk/cl/100535/1775595/Dve-tvare-Lubosa-Blahu–Vysmiaty-podporoval-homosexualov–teraz-pise-o-slnieckach-a-gejoch, Zdroj: TASR/Martin Baumann
  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články