pondelok, 24 januára, 2022

Blaha: „Slušné Slovensko“ delí ľudí do piatich spoločenských kategórii .

Posledné články

Blaha: „Slušné Slovensko“ delí ľudí do piatich spoločenských kategórii .
Blaha: „Slušné Slovensko“ delí ľudí do piatich spoločenských kategórii .

 

Poslanec Národnej rady a člen vládneho Smeru-SD Ľuboš Blaha na svojom Facebook-ovom profile uviedol 5 spoločenských kategórii. Tým chcel predovšetkým poukázať na nechápavosť ľudí, ktorí očividne veria „Slušnému Slovensku“ natoľko, že si nevedia alebo jednoducho nechcú vypočuť odlišný politický názor.

 

Nájdete sa medzi týmito 5 Blahovými spoločenskými kategóriami ?

V prvej kategórii uviedol  člen vládneho Smeru-SD Ľuboš Blaha “ V statuse ďalej píše. „Tí všetci patria do basy, lebo sú to všetci zlodeji. Dokazovať netreba nič, však kto by veril polícii či súdom, skrátka, šup do väzenia či na šibenicu . Ale opováž sa pri bývalom režime nespomenúť, že komunisti zatvárali oponentov, lebo ich označovali za zlodejov a vlastizradcov- to už by bol extrémizmus.

Oni nemohli, to smie iba Slušné Slovensko“ . Rozhorčený Blaha v prvej kategórii predovšetkým oponuje všetkým, ktorí si myslia, že vládnuca strana Smer-SD v celistvosti patrí do basy.

 

Do druhej Blahovej kategórie patria Komunisti, fašisti, anarchisti, zemanovci, orbánovci, putinovci. Blahova irónia naďalej pokračuje a uvádza, že takáto „guča“ extrémistov by mala byť takisto zatvorená. Na druhej strane Blaha opäť ironicky podotýka, že Americké a izraelské bomby sú vrcholom slobody a demokracie, to nie je extrémizmus.

 

USA musíš milovať, inak si tiež extrémista,“

Kategória číslo 3 sú voliči Smeru a extrémistov. Podľa ďalej ironickejšieho Blahu ide o dôchodcov, predovšetkým ženského pohlavia, ktoré ako uvádza „nekriticky oslavujú svojich vodcov a je len veľká škoda že ich nemožno zavrieť.“ Blaha v kategórii uviedol aj škandalóznu kampaň českých liberálov, ktorí ľudí navodzovali jednoducho a ľahko zatvoriť svojich starých rodičov do komôr, aby nemohli voliť . Blaha si opäť servítku pred ústa nedáva a podotýka, že voliť by mali len „ násťročné trdlá, ktoré  Kisku milujú ako medvedíka Pú“ .

 „Vodca, ktorý miluje Ameriku je OK“

 

Vo 4 kategórii uviedol aj už legendárne tvrdenie „ťuťmáci“ Jany Ciganikovej z opozičnej strany Sas. „ chudobný ľudia sú pre liberálov lúzri, rovnako všetci, čo nepodnikajú“. V skratke povedané „ťuťmáci“ akoby povedala poslankyňa Sas. Blaha ďalej uvádza, že by títo ľudia nemali vôbec voliť, pretože vlastne volia iba Smer-SD a extrémistov  ( Pod pojmom extrémisti Blaha pravdepodobne myslí LSNS) .

V poslednej 5 kategorii podľa Blahu ide o najlepších a najvyspelejších ľudí. Sú to samotný liberáli . Ako ďalej uvádza „ Tí jediní si zaslúžia žiť. Ale musia byť bohatí. A mladí. A čítať Denník N a Sme. Samozrejmosťou je voliť Andreja Kisku.

 

„ Vtedy sú správnymi deťmi Ameriky, naša budúcnosť, o, liberálna mládež, buditeľka rána“

Blaha na záver podotýka, že podľa filozofie „Slušného Slovenska“ je ideálny svet až vtedy, ak budú smeráci a extrémisti zavretí. Chudobný „ťuťmáci“ a dôchodcovia nemajú mať volebné právo a liberálna mládež ( Farská, Straka) má v budúcnosti vybudovať svetlejšie zajtrajšky.

 

 „Ale nie, oni nie sú extrémisti. Oni chcú len Slušné Slovensko…“

 

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/blaha-svete-podla-slusneho-slovenska-existuje-5-spolocenskych-kategorii-do-ktorej-nepatrite-vy/1430388

https://www.facebook.com/lubos.blaha.7

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články