Slovensko

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa? Poslanec Blaha je dlhodobým kritikom Zuzany Čaputovej, ktorá sa stala historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky. Blaha...

Napísal Andrej · >
Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

Poslanec Blaha je dlhodobým kritikom Zuzany Čaputovej, ktorá sa stala historicky prvou prezidentkou Slovenskej republiky. Blaha je predovšetkým známi vďaka legendárnym statusom na sociálnej sieti Facebook, vďaka ktorým si drží veľkú fanúšikovskú základnú. Ani trestné oznámenie od ESETU poslanca nezastavuje. Tentokrát si podpichol do Čaputovej

Status Blahu na sociálnej sieti Facebook

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

“Nie som agentka Sorosa” is the new “mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky”? Pri všetkej úcte, ona to tá Čaputová nevidí, že sa nekonečne strápňuje? Rovnako, ako sa strápňovala Nicholsonová, keď hrdo dokazovala, že má maturitu.

JE ČAPUTOVÁ AGENTKA SOROSA?

 
 

Pointa predsa nie je v tom, že je niekto potvrdený Sorosov agent, ako keby existovala nejaká oficiálna kartotéka, v ktorej nájdete zoznam jeho agentov. Rovnako nie je pointa v tom, či mala Nicholsonová jedničky na maturitnom vysvedčení.

Jedna pointa je, že je šialenstvo, že vo vedení parlamentu sedela “akože” odborníčka zo SaS, ktorá nemá vysokoškolské vzdelanie a existujú pochybnosti o jej maturite. A jej videjko o maturite iba potvrdilo, ako hrozne je na svoju pozíciu nepripravená.

A druhá pointa je, že Čaputovú z napojenia na Sorosa obviňujú médiá susednej krajiny a myslí si to o nej polka Slovenska. Lebo má nejakú minulosť. A to sa nedá vyvrátiť tým, že si nahnevane dupnem. Myslíte, že maďarskí novinári nepoznajú Čaputovej životopis?

MYSLÍTE, ŽE MAĎARI NEVEDIA, KTO STE, PANI ČAPUTOVÁ?

Myslíte si, že maďarskí novinári nevedia, že Čaputová roky pracovala pre mimovládky, ktorá žila aj zo Sorosových peňazí?

Nevedia, že písala smiešne samoúčelné brožúrky, aby mohla inkasovať od Nadácie otvorenej spoločnosti?

Myslíte, že nevedia, že roky pôsobí ako slniečkarska liberálna aktivistka v prostredí bratislavskej kaviarne, ktorá je nacucnutá na prachy Sorosovej nadácie a ďalších amerických inštitúcií?

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

Myslíte, že to sa dá odbiť jednou vetou a tváriť sa, že je to konšpirácia? Nebuďte smiešna, pani prezidentka.

SOROS VIE, ČO ROBÍ

Keď vás niekto označí za “Sorosovu agentku”, nemyslí tým, že po nociach tajne sedíte v New Yorku so Sorosom a dohadujete sa na sprisahaniach.

Znamená to, že ste boli nacucnutá na jeho nadáciu a slúžila tomu, aby ste šírili liberálnu globalistickú ideológiu, ktorú Soros forsíruje. A dodnes to robíte – v tom je problém.

Soros nie je žiaden nadprirodzený démon. On je proste len finančný predátor, nechutne bohatý milionár, chlap, čo zarába na tom, že ruinuje štáty a zneužíva svoje postavenie. Toto je Soros.

A je úplne jedno, akej je národnosti či náboženstva – pointa je, že je to milionárske monštrum, ktoré bohatne na voľných trhoch.

 

"Nie som agentka Sorosa" is the new "mala som na maturitnom vysvedčení samé jedničky"? Pri všetkej úcte, ona to tá…

Gepostet von ĽUBOŠ BLAHA am Freitag, 12. Juli 2019

Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2352020388369860?__tn__=K-R

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Blaha šokuje! Je Čaputová agentka Sorosa?”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *