pondelok, 24 januára, 2022

Blaha šokuje: tvrdý odkaz pre Amerického ministra zahraničia Pompea

Posledné články

Blaha šokuje: tvrdý odkaz pre Amerického ministra zahraničia Pompea

Blaha šokuje: tvrdý odkaz pre Amerického ministra zahraničia Pompea
Blaha šokuje: tvrdý odkaz pre Amerického ministra zahraničia Pompea

V súčasnosti médiami hýbe príchod amerického Ministra Zahraničných vecí Mikea Pompea, ktorého média vynasaju do najväčších výšin. Pompeo šokoval aj jednotlivými vyjadreniami, kde poukázal, že Slovensko je nezávislou krajinou, ktorá je prosperujuca. Taktiež poukázal aj na pozitívne vzťahy medzi USA a Slovenskom. Pompeo by mal predovšetkým precestovať celé Slovensko aby sa naučil využívať pojmy z dojmami. Prosperita Slovenskej republiky je v súčasnosti významným otáznikom. Zatiaľ čo na.

Papieri sme silnou a produktívnom krajinou, ktorá sa predovšetkým orientuje na automobilky. V skutočnosti však Slováci v niektorých oblastiach zažívajú mnohé negatívne faktory. Infraštruktúra, Hladove doliny ci migrácia sú hlavne dôvody prečo nie je Slovenská republika prosperujuca. Ak majú opustiť rodiny otcovia alebo matky do zahraničia svoje deti o akom prospechu to v dnešnej dobe hovoríme. Netreba zabúdať ani na školstvo ci zdravotníctvo. „Slovensko nikdy nebolo nezávislejšie a prosperujúcejšie ako dnes,“ myslí si Pompeo Vzťah Slovenska a USA bol vybudovaný na spoločných hodnotách, ktoré je potrebné chrániť. Ubezpecoval pri pamätníku a pri zastupcoch Konfederácii politických vaznov Slovenská.

„Pamätníky ako ten, pri ktorom stojím, zabezpečujú, aby sme nezabudli, čo je v stávke,“ vyhlásil Pompeo s tým, že je pre neho “obrovskou cťou” uctiť si pamiatku viac než 400 ľudí, ktorí prišli o život, keď sa snažili utiecť pred komunistickým režimom. „Vedeli, že utiecť znamená riskovať život. Ale aj tak sa o to pokúsili. Taká je ľudská túžba po slobode,“ konštatuje Americký minister zahraničných vecí. Na rozdiel od mediálnej jednotvarnosti si Blaha šokuje verejnosť svojim ďalším otvoreným videom, kde kritizuje Mikea Pompea.

 

Blaha šokuje: tvrdý odkaz pre Amerického ministra zahraničia Pompea
Podľa Blahu je Pompeo obyčajným vojnovým jastrabom, ktorý útočí na vybrané krajiny. “Mike Pompeo je vojnový jastrab, ktorý útočí na Irán, Venezuelu, ale v prípade Saudskej Arábie, ktorá masakruje deti v Jemene, mu to neprekáža. Tam dokonca veľmi silno obhajuje predaj zbraní do tejto krajiny,” upozornil Blaha.

“Americkí ministri k nám nechodia zo zdvorilosti. S najväčšou pravdepodobnosťou prinášajú pokyny a inštrukcie pre svojich agentov. A ten najznámejší agent USA sedí v Prezidentskom paláci. Bude Mike Pompeo lobovať za to, aby sme ešte viac investovali do zbraní? Bude lobovať za to, aby sme ešte viac šírili rusofóbiu a nenávideli Rusko? Nech už bude lobovať za čokoľvek, nebude to nič dobré. Slovensko je suverénny štát a mierumilovný štát, a nie nijaká americká kolónia,” išlo tak o jeden s najtvrdsich odkazov pri ktorom si servítku Blaha v žiadnom prípade nedal.

https://www.youtube.com/watch?v=F7Vdphb2HGE

zdroj- https://www.napalete.sk/blaha-odkazal-pompeovi-slovensko-je-suverenny-stat-nie-americka-kolonia/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Tvoj „plač“ … sa mi páči ! Je mi – súzvučný ? Ale … KTO tú Orwellovu SVIŇU pozval ? Do … kultúrnej krajiny ! … alebo ?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články