Slovensko

Blaha to nevydržal a povedal to na rovinu! Poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi!

Blaha to nevydržal a povedal to na rovinu! Poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi! Poslanec Ľuboš Blaha je povestnými svojimi...

Napísal Andrej · >
Blaha to nevydržal a povedal to na rovinu! Poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi! 1

Blaha to nevydržal a povedal to na rovinu! Poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi!

Poslanec Ľuboš Blaha je povestnými svojimi tvrdými statusmi na sociálnej sieti Facebook. Práve statusy si vybrali daň a dnes je na Blahu podaných množstvo trestných oznámení zo strany liberálov, ktorých často Blaha kritizuje.

Blaha nezabudol na veľkého Slováka, ako je Ľudovít Štúr. V statuse si uctil aj Jánošíka či Janka Kráľa.

Blaha to nevydržal a povedal to na rovinu! Poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi!

Status poslanca Blahu na sociálnej sieti Facebook

„Dnes som v Liptovskom Mikuláši spáchal hneď niekoľko zločinov, poproste niekto Benčíka, nech ma ide udať Honzovi.

 
 

ĽUDOVÍT ŠTÚR JE PRE MŇA HRDINA – ZATKNITE MA!

Najskôr som vyjadril úctu Ľudovítovi Štúrovi na mieste, kde štúrovci spísali Žiadosti slovenského národa. A to sa dnes nesmie, veď to je jasný nacionalizmus a antisemitizmus.

Štúr kritizoval Západ a obdivoval Rusko, keby ešte žil, slniečko by ho určite označili za ruského agenta a zatvorili do basy za hanobenie.

A, keď súhlasím so Štúrom, patrím do basy aj ja a my všetci, čo poviete, pán Honz?

SOM vďačnej ČERVENEJ ARMÁDE – TAKŽE SOM EXTRÉMISTA, NIE?

Ďalej som zapálil sviečku k pamätníku našich osloboditeľov od fašizmu v Háji. V Liptovskom Mikuláši prebiehali jedni z najtuhších bojov za našu slobodu a okrem československých vojakov za nás umierali aj tí sovietski, hrdo s červenou hviezdou na hrudi.

Vraj aj to je dnes zakázané. Aj za to ma chcú zatvárať. Že vyjadrím vďaku Červenej armáde, komunistom, Rusom – za našu slobodu.

Tak do toho, zavrite ma za to, slniečka! Šup, Nicholsonová, daj na mňa trestné oznámenie!

Áno, nikdy neprestanem vyjadrovať vďaku našim osloboditeľom a sviečku im zapálim aj v tom vašom slobodnom a demokratickom väzení.

JÁNOŠÍK JE PRE LIBERÁLOV ZLOČINEC A JA SCHVAĽUJEM JEHO ZLOČINY!

S úctou som si dnes pripomenul aj Juraja Jánošíka, našu legendu. Tu ho odsúdili. Bohatým bral a chudobným dával. Prvý slovenský socialista. Môj veľký vzor. Nezavrú ma za to?

Veď ho vtedajší mocipáni odsúdili, – ako sa len môžem vzoprieť ich rozsudku? Schvaľujem trestný čin, čudujem sa, že mi ešte na dvere neklope komando prokurátora Honza!

JANKO KRÁĽ BOJOVAL ZA NÁROD A CHUDOBU – NA TO NIE JE PARAGRAF?!

Narodil sa tu aj Janko Kráľ, náš slávny utopický socialista, ktorý vyzýval na revolúciu. No chápete, čistý extrémista – bojoval za národ a za chudobných ľudí.

Nacionalista a komunista, čo iné? A ja sa s ním fotím, do basy so mnou! Prosím Predsedníctvo SAV, nech ma okamžite odsúdi!

Ešte aj miesto, kde sa prijala 1.mája 1918 Mikulášska rezolúcia za našu národnú suverenitu som si išiel pozrieť – pchá, že Prvý máj, pre slniečka čistý socík, hanba mi!

MÔŽEM SA ROZPRÁVAŤ s ROBOTNÍKMI, SÚDRUHOVIA ZO SAV, ALEBO AJ TO JE ZAKÁZANÉ?

A potom, na záver, sedím v reštaurácii v Mikuláši a odrazu za mnou príde neznámy pán, robotník, ktorý mi chce podať ruku a vyjadriť podporu. Kuchár z kuchyne ma požiada či si so mnou môže urobiť fotku, lebo mi fandí.

Ľudia mi držia palce. Pracujúci ľudia, bežní ľudia. Lebo, ako ľavicový politik hovorím ich jazykom a bojujem za ich práva.

Čudujem sa SAV, že ma za ten hrozne nevedecký prístup nepošle rovno na dlažbu, veď ako to, že si, ako politik dovoľujem neprednášať robotníkom o Johnovi Rawlsovi a hovorím ľudovým jazykom. Zlikvidujte ma!

LIBERÁLNA IDEOPOLÍCIA UŽ PO MNE IDE

Spáchal som v Litovskom Mikuláši toľko zločinov, že sa musím na každom rohu obzerať či už po mne nejde ideopolícia.

Štúr, Jánošík, Kráľ, Červená armáda, robotníci – ach, to všetko je dnes zakázané. Žijeme, predsa v slobode a demokracii.

LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ JE HISTORICKOU DUŠOU NÁRODA – ĎAKUJEM ZA VŠETKO!

Liptovský Mikuláš je prekrásne mesto s úžasnými ľuďmi. Historická duša Slovenska. Ak má nezavrú za moje názory, vrátim sa sem s rodinkou – odnášam si krásne spomienky.

Ďakujem Slovenskému zväzu protifašistických bojovníkov, z ktorého členmi som sa dnes stretol, rovnako aj Dušanovi Greššovi, ktorý má tu predviedol“

DVOJAKÝ KILOMETER

Neuveríte, čo kedysi napísal Matovič o Rómoch. Nicholsonová chcela sterilizovať rómske ženy. Slniečkarsky študent Hodál chcel strieľať oponentov. A liberálny novinár Soltész nazval Slovákov "východoeurópskou čvargou". Ale to zjavne prokurátorovi Honzovi nevadí – to odrazu nie je rasizmus ani hanobenie. Žiadne obvinenia, žiadne trestné stíhania. Šikanovať sa smie iba Robert Fico.Toto nie je dvojaký meter, ale dvojaký kilometer!

Geplaatst door Ľuboš Blaha op Donderdag 12 december 2019

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

Zdroj foto: SITA/Marek Mrviš, https://www.webnoviny.sk/zradili-svoje-presvedcenie-a-pomohli-kiskovi-pustil-sa-blaha-do-kotlebovcov-a-hovori-o-ksefte/

SME – Gabriel Kuchta, https://domov.sme.sk/c/20789762/cenu-jana-langosa-dostane-nemecky-exprezident-gauck-bloger-bencik-a-dennik-n.html

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *