sobota, 22 januára, 2022

Blaha to poriadne zrátal europoslankyni Nicholsonovej! Otázka na telo ju určite nepoteší.

Posledné články

Blaha to zrátal europoslankyni Nicholsonovej! Otázka na telo ju určite nepoteší.

Poslanec Ľuboš Blaha patrí medzi najväčších kritikov pravicových politikov v súčasnosti. Dnes Blaha čelí množstvom trestných oznámení a najnovšie si ho zobrala na paškál aj Europoslankyňa Nicholsonová. Po životnom jubileu Ľuboša Blahu mu jeho „Šéf“ Robert Fico podaroval sovietsku hviezdu. Spoločná fotografia Nicholsonovú rozzúrila natoľko, že svojím fanúšikom oznámila, že chystá trestné oznámenie na Ľuboša Blahu.

Blaha to opäť typicky okomentoval a vo svojom ďalšom statuse si podal Europoslankyňu a hneď na začiatku jej dal otázku na telo.

Blaha to zrátal europoslankyni Nicholsonovej! Otázka na telo ju určite nepoteší.

Status poslanca Blahu

Tak čo, europoslankyňa Nicholsonová, budete odstráňovať aj tieto symboly komunizmu? Budete likvidovať hroby kvôli červeným hviezdam?

Budete rúcať pomníky ako to urobili vandali v Námestove? A v čom ste iná ako fašisti, keď chcete ničiť symboly našich osloboditeľov?

NICHOLSONOVÁ BY RADA SYMBOLY ČERVENEJ ARMÁDY KRIMINALIZOVALA, JA NAŠIM OSLOBODITEĽOM VYJADRUJEM ÚCTU

Vraj červená hviezda je zločinecký symbol. Vraj kosák a kladivo je znakom totality. Tvrdí toto nevzdelané trdlo.

Keby si konečne urobila maturitu, tetuša by pochopila, že ide o symboly Červenej armády, ktorá nás oslobodila od fašizmu.

A tieto symboly zdobia hroby našich ruských osloboditeľov, ku ktorým slušní ľudia chodia vzdávať úctu a vďaku. A netrepú nezmysly o zločineckej ideológii.

TY MÔŽEŠ AKURÁT TAK ĎAKOVAŤ KOMUNISTOM, ŽE VÔBEC ŽIJEŠ, LUCKA – HITLEROVCI BY NÁS NAHÁDZALI DO PLYNU

Išiel som sa pokloniť ruským hrdinom v Žiline aj Martine.

Nikdy nezabudnem, kto nás oslobodil – za to, že sme, že vôbec žijeme vďačíme Sovietskemu zväzu, dnes Ruskej federácii. Taká je historická pravda.

Ešte raz, Lucka, pre tých pomalších – oslobodili nás Rusi, nie Američania. Červení, nie modrí.

V druhej svetovej vojne zomrelo cez 30 miliónov Slovanov na základe zvrhlej fašistickej ideológie.

A dnes pohrobkovia fašistov rovnako zbesilo kopú do Rusov a šliapu po pamiatke našich osloboditeľov. Hanba im, fašistom!

LIBERÁLI BOJUJÚ PROTI RUSKU – TAK AKO FAŠISTI V MINULOSTI

Nicholsonová je jednou z týchto liberálnych fašistov. S penou okolo úst útočí proti všetkému ruskému.

S čírou nenávisťou vedie vojnu proti iným názorom. S rasistickými predsudkami voči Slovanom. A s nulovým poznaním dejín a filozofie. Tetuľa bez morálky a intelektu.

Vraj mi poslala nejakú pohľadnicu, v ktorej sa píše, že komunizmus je zločinecká ideológia. Natočila k tomu aj videjko z Bruselu, fešanda. Ona sa tam musí strašne nudiť, keď vymýšľa takéto hovadiny.

SKRÝVAJÚ SA ZA ANTIKOMUNIZMUS, NO V SKUTOČNOSTI LEN NENÁVIDIA BEŽNÝCH ĽUDÍ

Prosím, pošlite jej niekto knižku Náuka o spoločnosti – príprava na maturitu, nech si naštuduje Marxa a snáď zistí, že komunizmus je v teórii beztriedna spoločnosť, v ktorej platí heslo – každému podľa jeho potrieb.

Ak je toto zločin, tak Nicholsonová iba potvrdzuje, že je fašista.

Ale to je typické pre liberálov – nezáleží im na potrebách chudobnejších ľudí. Si pre nich človek, len keď máš prachy. Ak prachy nemáš, si pre nich menejcenná rasa. Hovorím – fašisti.

VŽDY SI BUDEM VÁŽIŤ RUSKÝCH OSLOBODITEĽOV, MŇA NEZASTRAŠÍŠ

Prepáč, Lucka, ale môžeš na mňa podať aj stovky trestných oznámení, ja budem vždy chodiť vzdávať úctu na cintoríny, kde ležia naši ruskí osloboditelia a vždy budem ďakovať komunistom za to dobré, čo pre Slovensko urobili.

A nebudem sa hanbiť za červenú hviezdu, tak ako sa za ňu nehanbili ani hrdinovia, ktorí za nás v druhej svetovej vojne umierali.

RADŠEJ NATOČ ĎALŠIE VIDEJKO, AKO SI KUPUJEŠ DRAHÚ KABELÔČKU, MOJA, TO TI IDE

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2491062481132316?__tn__=K-R

foto zdroj: SITA/Marek Mrviš. https://www.webnoviny.sk/zradili-svoje-presvedcenie-a-pomohli-kiskovi-pustil-sa-blaha-do-kotlebovcov-a-hovori-o-ksefte/- Blaha

TASR. https://www.bratislavskenoviny.sk/aktuality/stare-mesto/56891-europoslankyna-lucia-duris-nicholsonova-sa-vzala-mandatu-v-miestnom-zastupitelstve-bratislava-stare-mesto- Nicholsonová

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články