piatok, 21 januára, 2022

Blaha totálne znemožnenie pravicových lídrov. Vedel Blaha, čo napísal?

Posledné články

Blaha totálne znemožnenie pravicových lídrov. Vedel Blaha, čo napísal? Ľuboš Blaha je už desiatky mesiacov známi svojimi satirickými príspevkami na sociálnej sieti Facebook. Práve v týchto príspevkoch trefne, ale najme humorne píše aktuálnej Slovenskej politike. Na mnohé kauzy opozície, na miešanie sa zahraničných agentov do Slovenskej politiky, ale aj na prešľapy mnohých politikov v zahraničnej politike.

Súčasťou mnohých tém sú najme oligarchovia zo zahraničia, ako je Geroge Soros alebo bratia Goldmenovci. Jeho satire sa nevyhli ani novinári, ako je Monika Tódová či Arpád Soltesz. No tí neboli jediní. Svoj príspevok dostal aj Aron Singletary. Aron je člen Americkej ambasády na Slovensku, ktorý požiadal Ľuboša Blahu, aby nehalsoval v prospech Ruskej federácie. Nestalo sa tak a Aron Singletary sa dostal do povedomia fanúšikov Ľuboša Blahu.

 

Blaha totálne znemožnenie pravicovích lídrov

Ľuboš Blaha:

Matovičov cirkus pokračuje v plnej paráde:

1. Kým Peter Pellegrini rieši situáciu okolo koronavírusu, naši štyria vládnuci milionári sa zabavkajú, Igorko varí noky s Riškom, rozdeľujú si posty a milióny na uplácanie novinárov. Komu je lepšie?

2. Kiska hneď po včerajšej večernej tlačovke zdúchol do Popradu. Igor zabudol, že chaloš celý život úraduje len tri dni do týždňa – utorok, streda a štvrtok. Včera večer už nervózne prešľapoval – veď padla. Leňochod popradský.

3. Štyri dni do kollárovcov kopú ako do psov, až to dnes nakoniec nevydržal poslanec ich strany Martin Borguľa a naložil Sulíkovi – citujem: „Sulíkovi vytýkali jeho oponenti rôzne kauzy vrátane kontaktov s M. Kočnerom, alebo zvláštne nadobudnutý pozemok od mestskej firmy, ktorej šéfoval. Máme to teraz ja alebo Boris Kollár opäť vytiahnuť? Nie, my takéto veci nerobíme.“ Perfektné. Toto je presne ten čarovný spôsob, ako nakopať koaličného partnera a vytiahnuť na neho jeho najnechutnejšie kauzy a potom povedať, že nie, my takéto veci nerobíme – vyťahujem pukance, zábava graduje. Oni sa snáď rozpadnú skôr, než sa zložia.

4. Jediný, kto zatiaľ prejavil záujem o peniaze z Matovičovho fondu, je časopis Zem a vek. Ešte teraz ležím na zemi od smiechu. Toto fakt vyšlo. Igor, tomuto sa hovorí – šach, mat. Už dlho z teba neurobil niekto takéhoto idiota – väčšinou to zvládaš úplne sám.

5. Do budúcnosti si ujasnime pojmy. Ak sa dohodnú štyri normálne politické strany, že budú vládnuť, hovorí sa tomu v politológii – koalícia. Ak sa dohodnú štyria pochybní milionári, ktorých strany pripomínajú skôr eseročky a s ktorými sa spájajú rôzne nechutné podvody, mafiánske styky a zločiny, tak sa tomu hovorí – gang. Slovensku od roku 2020 nebude vládnuť koalícia, ale Matovičov gang.

Pekný víkend, priatelia 


Zdroj: facebook,com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2562575533981010/?type=3&theater
Foto: facebook,com/LBlaha/photos/a.2052950104943558/2562575533981010/?type=3&theater
Blaha totálne znemožnenie pravicových lídrov
  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články