sobota, 27 mája, 2023

Blaha pritvrdzuje a naklada Čaputovej a Kiskovi!

Posledné články

Blaha pritvrdzuje a naklada Čaputovej a Kiskovi!

Zdá sa, že poslanec Blaha bude naďalej pritvrdzovat ostrú kritiku voči dvom osobám, ktoré v „Politickej“ Láske mať nebude. V diskusii na Markíze Peter Pellegrini šokoval priaznivcov SMERU tým, že si vie predstaviť spoluprácu s Andrejom Kiskom a, že Čaputova je dobra prezidentka. Blaha však vysvetlil princíp momentálne stále najsilnejšej strany SMER-SD, ktorý si podľa Blahu drží už 20 rokov.

Status poslanca Blahu na socialnej sieti Facebook.

Samozrejme, s úžerníkom a daňovým podvodníkom sa nedá spolupracovať a Čaputová je čistá katastrofa – to vieme všetci.

KISKA JE MONŠTRUM, KTORÉ PATRÍ DO BASY
Lenže SMER má princíp, ktorý drží už 20 rokov – nevyjadrovať sa k povolebnej spolupráci. Nikdy nikoho nevylučujeme zo spolupráce.

Blaha pritvrdzuje a naklada Čaputovej a Kiskovi!

A preto, ak otázka znie, či si viete predstaviť koalíciu s Kiskom a môžete povedať iba „áno“ či „nie“, tak logicky musíte povedať áno. Takto rozumiem výroku premiéra.

Ale, samozrejme, platí, že Kiska je monštrum, ktorý patrí do basy a nie do vlády. Ja by som to asi povedal na rovinu, ale chápem, že princíp Smeru „nikoho nevylučovať“ je taký, aký je a predseda vlády ho rešpektuje.

ČAPUTOVÁ JE ČISTÁ KATASTROFA
Čo sa týka Čaputovej – to isté. Rozumiem premiérovi, že hovorí o prezidentke skôr pozitívne, pretože s ňou potrebuje spolupracovať a spolupráca najvyšších ústavných činiteľov by mala byť korektná.

Chápem jeho vyjadrenie v tejto súvislosti a rešpektujem, že predseda vlády komunikuje tak, ako komunikuje.
Ale, samozrejme, všetci vidia, že je to len liberálna Barbie, ktorá nemá štipku politickej odvahy, rozumu a skúsenosti a robí v zahraničnej politike jeden prúser za druhým. Je hanbou, že táto osoba je na čele štátu.

NEMAJTE OBAVY!

Nevidím dôvod, aby som sa ďalej zaoberal výrokmi svojich kolegov zo Smeru, ale dostal som od vás desiatky otázok, tak odpovedám veľmi jednoducho:

Kiska je zlo.
Čaputová je zlo.
A na tom sa nič nemení.
Nemajte obavy.
Pekný deň

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

foto: Foto: SITA/Marek Mrviš, https://www.webnoviny.sk/eset-podal-zalobu-na-smeraka-blahu-poslanec-sa-bude-branit/

https://slovensko.hnonline.sk/1896549-mal-by-kiska-zostat-v-politike-takmer-60-percent-ludi-si-mysli-ze-nie..zdroj Reuters

Zdroj: Reuters
https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Caputova-sa-zadusnej-omse-za-Gotta-nezucastni-Vysvetlenie-pozname-mozno-prekvapi-aj-vas-318046… Foto: TASR
  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Blaha, doteraz dobre hovoríš, ale…..Demokracia neznamená ustupovať chorým na mozog, ale pomenovať diagnózu.Takže kiska do Leopoldova do III ky a pi.čaputová na psychiatriu…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články