streda, 1 decembra, 2021

Blaha vysmial europoslankyňu Nicholsonovú! „Juj, to bude Mecheche“

Posledné články

Blaha vysmial europoslankyňu Nicholsonovú! „Juj, to bude Mecheche“

Prednedávnom Lucia Duríš Nicholsonová oznámila, že pripravuje trestné oznámenie na Smeráckeho poslanca Ľuboša Blahu. Nicholsonovú naštvala Blahová fotografia s Robertom Ficom. Spoločne na fotografii Fico daruje Blahovi darček. Je to sovietska hviezda. Blaha bol darčekom nadšený, a tak sa na sociálnej sieti fanúšikom pochválil.

Blaha vysmial europoslankyňu Nicholsonovú! „Juj, to bude Mecheche“

Nicholsonovej sa táto fotografia až natoľko nepáčila, že na sociálnej sieti oznámila, že pripravuje trestné oznámenie voči poslancovi Blahovi. Blaha tak bude možno čeliť ďalšiemu trestnému oznámeniu. Práve Blaha patrí medzi najväčších kritikov pravičiarov, ktorý mu poriadneho stoja v žalúdku.

Tentokrát reagoval na Europoslankyňu Nicholsonovú opäť typicky ostrým statusom na sociálnej sieti Facebook.

„NICHOLSONOVÁ VRAJ IDE ŽALOVAŤ JUNCKERA – JUJ, TO BUDE MECHECHE

A prosím, nerušte Nicholsonovú. Práve dáva dokopy tisícky trestných oznámení. Za všetky tie komunistické hviezdy, čo nám visia po vianočných stromoch. Za všetky tie Heinekeny, čo pijeme. Za všetky kladivá, ktoré zatĺkli klince do vašich stien. A za všetky kosáky, ktorými ste pokosili trávu v tomto krásnom jarnom počasí.

A ako bonus, Lucka podáva trestné aj na Junkcera, čo pred rokom odhaľoval sochu Karla Marxa v Trevíri – extrémista jeden, povedal, že vraj Marx za nič nemôže.

Pcha, jasné ospravedlňovanie zločinov komunizmu. Do basy s ním. So všetkými. Na slobode ostane len Lucka, Benčík a Poliačik. Šmitec.

Veselé Vianoce, priatelia! A nech žijú slniečka naše zmagorené, veď keby ich nebolo, na čom by sme sa tak skvele bavili“ vyjadril sa poslanec Blaha

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

Zdroj foto: TASR https://domov.sme.sk/c/22162363/esetu-dosla-trpezlivost-na-blahu-podal-zalobu.html- Blaha

https://slovensko.hnonline.sk/1951541-nicholsonova-zostane-poslankynou-v-starom-meste-aj-po-zvoleni-do-europarlamentu-  TASR/P. Neubauer

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

4 KOMENTÁRE

  1. bojujes za slobodu slova a chces zatvarat za slova pravdy o komunizme hahaha tak ti poviem ja som slobodny obcan SR a slova pravdy si budem sirit kde chcem a o com chcem aj o komunizme a ty to budes respektovat.

  2. Mentálne retardovaný jedinec, ktorému ešte do dnešných dní ničí posledné mozgové bunky LENINOV SYFEL…..takýto človek mal byť už dávno postavený pred zákon , a až potom by vo všetkých hlavách vyšumel na Slovensku KOMUNIZMUS !!! Ing. Jaromír Orfánus , 69 ročný dôchodca z Banskej Bystrice

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články