Slovensko

Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha

Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha Po včerajšej kritike Eduarda Kukana na poslanca Blahu netrvalo dlho...

Napísal Andrej · >
Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha

Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha

Po včerajšej kritike Eduarda Kukana na poslanca Blahu netrvalo dlho a poslanec si opäť servítku pred ústa nedal. Blaha je predovšetkým známi tým, že sa neboji povedať uplne všetko čo si myslí. Poslanec sa tak drží pravidla “Čo na srdci to na jazyku”. Blaha zaťal poriadne do živého a Kukana skritizoval predovšetkým za jeho členstvo v KSČ. Naopak dnes je Kukan prozápadný politik a kritizuje politikov, ktorý proti Rusku nemajú v zásade nič.

Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha

Ten pocit, keď vás súdruh Kukan obviňuje z toho, že hovoríte v Bruseli o triednom boji a vykorisťovaní.

KEĎ VÁS KRITIZUJE RED EDDIE

Prepánajána, však Kukan polku života bez reptania slúžil boľševikom, bol hrdým členom KSČ, “triedny boj” a “vykorisťovanie” patrili k jeho základnej ideologickej výbave ako oddaného marxistu-leninistu a v diplomacii robil kariéru ako úslužný súdruh, eštebáčik a aparátčik.

A odrazu, v roku 1989, akoby uťalo, súdruh prevrátil kabát a dnes z neho vylieza takéto:

“Môžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti, áno, Blaha robí hanbu Slovensku. Bol v Európskom parlamente, keď sme mali predsedať a ukázal tam svoju rétoriku z päťdesiatych rokov. Niektorí európski poslanci sa ma pýtali, čo sme to preboha do Bruselu poslali, pretože hovoril o triednom boji, o vykorisťovaní človeka človekom a podobne.”

Pri všetkej úcte, to mi fakt ide ľavicovú rétoriku vyčítať práve tuná companero Kukan? Red Eddie? Rudej boľševickej nok? To tu už fakt nikto nič negarantuje?

BEZ SOCIALIZMU A RUSKA BY SI NEBOL NIČÍM, EDUŠKO

Veď Kukana doslova stvorili komunisti! Už si zabudol, súdruh?! Nuž, tak teda pripomenieme:

Eduško bol z “bírešskej” rodiny a keby nebolo socializmu, tak by celý život otročil ako závozník v nejakej továrni. Len vďaka tomu, že komunisti pomáhali robotníckym a chudobným rodinám, dostali sa ľudia ako Kukan na najvyššie štátne posty, do diplomacie, do strany. A tam poctivo slúžili. Je doslova chrapúňske, že títo ľudia dnes kydajú na socializmus.

Chlap dostal vzdelanie v Moskve a dnes kope do Ruska. Dostal všetko od KSČ a dnes nadáva na komunistov. Vyšvihol sa vďaka marxistickej ideológii, ktorú dnes pateticky vyčíta Blahovi.

A necháva sa v Bruseli potľapkávať po ramene, že aký je strašne liberálny, pro-NATO, probruselský a protiruský. A ten zlý Blaha, čo kritizuje EÚ a USA! A ten zlý socializmus, čo ničil ľuďom životy!

Odrazu, Edko, odrazu!

JA SOM BÝVALÝ REŽIM NEBUDOVAL – TY ÁNO, SÚDRUH!

Ja len, že ja som ten tvoj socializmus nebudoval – to ty! Tak si odpusť tú melodrámu a povedz svojim milovaným kolegom v Bruseli, že nielen Blaha, ale aj ty si kedysi s láskou hovoril o “triednom boji” a “vykorisťovaní”.

Rozdiel je v tom, že ty si to hovoril preto, aby si si kariérne pomohol – bolo to v móde, bolo to užitočné. A ja to hovorím v čase, kedy som kvôli tomu terčom útokov a nenávisti – lebo na rozdiel od teba verím v spravodlivosť a neprevraciam kabáty.

POBRUSELČENEC HORŠI OD BRUSELČANA

Nalejme si čistého vína, Edko. Ty nesieš za bývalý režim určite väčšiu zodpovednosť ako ja. A neboj, ja to tvojim liberálnym kamarátom v EP nabudúce veľmi rád pripomeniem. A v Bruseli sa pri najbližšom vystúpení s potešením zmienim o našom červenom Edkovi, slovutnom komunistovi, ktorý polku života miloval ZSSR a druhú polku USA.

Tavaryš, čo študoval v Moskve, aby dnes kopal do Ruska a vtieral sa do priazne Bruselu a Washingtonu. Ach, aké hrdinské!

Kedysi sa hovorilo, že poturčenec je horší od Turka. Dnes by lepšie sedelo: pobruselčenec je horší od Bruselčana.

HANBOU SI TY, SÚDRUH KUKAN

To fakt idú takíto prevracači kabátov vyčítať niečo Blahovi? Moji milí, ja som pred rokom 89 neslúžil komunistickej strane, mal som 9 rokov a doma počúval thrash metal z Nemecka.

V tom čase ste vy robili kariéru v socialistickom Československu a slúžili režimu, ktorý dnes tak pokrytecky kritizujete.

Ja neviem, súdruh Kukan, čo je väčšou hanbou – mať svoj názor, nebáť sa ho povedať a brániť národné záujmy Slovenska v Bruseli alebo radšej prezliekať kabáty, slúžiť veľmociam a nadávať na štát, ktorý vám dal vzdelanie a budúcnosť?

Myslím, že človek nemusí byť profesor politológie, aby pochopil, že skutočnou hanbou je Kukan, nie Blaha. On je ľudskou hanbou.

https://www.youtube.com/watch?v=vgjsP1xlZ0M

celý status poslanca Blahu

Ten pocit, keď vás súdruh Kukan obviňuje z toho, že hovoríte v Bruseli o triednom boji a vykorisťovaní. KEĎ VÁS…

Gepostet von ĽUBOŠ BLAHA am Donnerstag, 4. Juli 2019

Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2346624125576153?__tn__=K-R

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Blaha zareagoval na kritiku od Kukana! Tak toto len tak Kukan nerozdýcha”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *