Slovensko

Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia!

Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia! Ako na nový rok...

Napísal Andrej · >
Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia! 1

Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi
Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia!

Ako na nový rok tak aj po celý rok!

Poslanec Ľuboš Blaha si ani počas nového roka servítku pred ústa nedal a povinšoval pravicovej politickej scéne tak ako nikto nikdy predtým. Blahov status sa opäť nebude určite páčiť liberálom. Na druhej strane je vidno, že Blaha v novom roku začína rovnako kritizovať súčasnú pravicovú scénu ako po minule roky.

Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi
Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia!

Blahov status na socialnej sieti Facebook

Každý vie zaželať na Silvestra tým, ktorých má rád, ale čo tak skúsiť zaželať aj tým, ktorých až tak veľmi nemilujete – to je challenge

 
 

Tak teda slniečkam s láskou:

1. Zuzane Čaputovej želám, aby sa jej aspoň v novoročnom príhovore konečne podarilo vysloviť „Slovensko“ namiesto „táto krajina“. To by bol zatiaľ najväčší úspech slovenského liberalizmu.

2. Matovičovi želám pekných 4.9% a potom veľa ďalších najazdených kilometrov so svojou mamičkou. A hlavne nezapíjať lexaurin mliečkom, Igorko, 9 z 10 psychiatrov varuje, že pacient má potom preludy a vidí všade mafiu.

3. Kiskovi želáme čo najviac ďalších daňových a pozemkových podvodov a potom vyhriatu útulnú celičku s Bašternákom. Nech si chlapci dosýta poklábosia, aké to bolo, keď mohli slobodne ošklbávať štát.

4. Richardovi Sulíkovi želám, aby zajtra počas sviatku niekde zohnal teplý rohlík na raňajky – možno by mohol skúsiť, či nezohnal jeho starý raňajkový kamoš Kočner. Nikdy nevieš, Riško, skús zájsť za ním do Nitry a prípadne tam aj ostaň. Cmuk.

5. Stránke Zomri želám veľa takých fanúšikov, ako je hovorca Penty Gabriel Tóth, ktorý sa skrýva za web Katedra komunikácie. Ten hrejivý pocit, keď si až taký slušný a spravodlivý, že ťa miluje Penta.

6. Novinárom z Denníka N a SME želám tučné odmeny od Esetu a Penty, slúžili oligarchom a miliardárom naozaj majstrovsky, možno by sa mohla švacnúť po vačku aj americká ambasáda a zaplatiť dáke to školenie vo Washingtone – osobitne pre Bc. Hanzelovú, liberálnu hruštičku húževnatú.

7. Tódovej želáme, nech jedného dňa jej vedecké veľdielo, ktoré odovzdala ako diplomovku, vyjde knižne, nech sa môžu zabávať aj ďalšie generácie. A poprosíme ďalšiu recenziu od Zuzany Wienk, nech to je kvalitka.

8. Michalovi Trubanovi želám čo najmenej „bad tripov“ – nech mu LSD dobre slúži a nech mu jeho súdruh Poldo namieša čistý heroín, ktorý budú spolu ponúkať deťom na školách, lebo to je vraj vrchol progresivizmu. Heroín a deti. Nech žije PS/Spolu!

9. Alojzovi Hlinovi prajem, aby našiel vieru.

10. Detičkám hamburgerov želám, aby konečne prišli na to, že Fico nemôže za ich zmrvené životy. Ani Blaha. Ani Putin. A nie, decká, ešte raz a naposledy – od fašizmu nás neoslobodili Američania, ale Rusi.

11. Prokurátorovi Honzovi želám, aby si absolvoval aspoň krátky kurz politológie, keď už chce vstupovať do politiky a keď narazí na také, že „sloboda slova“, nech ho nevydesí, že to izé-oné podľa všetkých možných politických teórii nerozlučne patrí k demokracii… A osobitne odporúčam kapitolu o Urválkovi.

12. Predsedníctvu SAV želám, aby si popri štúdiu fyziky a chémie našli čas aj na spoločenské vedy – azda pochopia, že v žiadnej demokratickej krajine nie je úlohou akadémie, aby vstupovala do politiky a šikanovala svojich zamestnancov za ich politické názory.

13. Nicholsonovej želám maturitu. A nezabudni, Lucka, keď sa budeš učiť, vyžeň z hlávky romantické spomienky na rande s Kočnerom na lavičke, aby si sa vedela sústrediť. Nech sú z toho samé jedničky. Ideš, ty naša červená hviezdička.

14. Amerike želám čo najviac Putina.

15. A našim liberálom želám menej nenávisti. Aby už konečne pochopili, že nie všetci musia mať rovnaký názor ako oni. A že, keď sa oni vysmievajú iným, potom sa aj tí iní môžu vysmievať im. Mucíkovia, dospejte.

Krásny nový rok, milí moji hejteri. Ste úžasní. Bez vás by som nebol tam, kde som – ďakujem z celého srdca.

Čím viac ma nenávidíte, tým krajší je môj nový rok

A vám, ozajstní priatelia, úprimne ďakujem za to, že stojíte za mnou v našom spoločnom boji – za pravdu, za pracujúcich ľudí, za Slovensko!

Ani neviete, ako veľmi si to vážim a ako veľmi ma to poháňa vpred.

Želám vám a vašim rodinám šťastný a úspešný nový rok!

PF 2020!

Česť práci!

Každý vie zaželať na Silvestra tým, ktorých má rád, ale čo tak skúsiť zaželať aj tým, ktorých až tak veľmi nemilujete -…

Geplaatst door Ľuboš Blaha op Dinsdag 31 december 2019

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2503109056594325?__tn__=K-R

foto zdroj: Zdroj: SITA / Marek Mrviš, https://glob.zoznam.sk/blaha-doplaca-na-svoje-kontroverzne-vyroky-distancuje-sa-od-neho-sav-aj-policajna-akademia/- Blaha

SITA/Alexandra Čunderlíková-https://www.webnoviny.sk/prezidentka-caputova-povazuje-interrupciu-za-tragicky-cin-ale-prisnejsi-zakon-nie-je-riesenie/- Čaputová,

TASR- https://sulik.sk- Sulik

Foto N – Tomáš Benedikovič-https://dennikn.sk/1666041/hlina-bojujeme-o-podobu-krestanskej-politiky-bud-bude-pricetna-alebo-harabinovsko-kotlebovska/- Hlina

SITA, Diana Černáková, https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/446991-matovic-vypovedal-v-suvislosti-s-predajom-firmy-regionpress/- Matovič

,

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

One Reply to “Blaha zavinšoval šťastný nový rok Čaputovej, Sulíkovi, Matovičovi či Hlinovi Ostré odkazy od poslanca SMERU určite liberálov nepotešia!”

  1. Aj debila Blaha môžeme mať radi naďalej v roku 2020. Vyžaduje si to síce veľkú dávku nervov a nadhľadu, ale ide predsa o ľudskú bytosť. Nikdy som si však pri rozhovore s jeho otcom nemyslel, že môže zrodit takú „osobnosť“.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *