pondelok, 24 januára, 2022

Blaha zosmiešnil Sulika, Kisku, Matoviča, Trubana a Hlinu. Liberáli budú peniť!

Posledné články

Blaha zosmiešnil Sulika, Kisku, Matoviča, Trubana a Hlinu. Liberáli budú peniť!

Poslanec Blaha si servítku pred ústa pravdepodobne nikdy nedá ak ide o pravicových lídrov. Tentokrát si na paškál zobral ihneď všetkých a vo svojom statuse na sociálnej sieti Facebook si proste od srdca zažartoval. Blaha poukázal na fakt, že jednotlivé pravicové strany sa priam predbehujú kto na SMER-SD priam nakydá viac. Súčasných pravicovyh lídrov nazval detičkami, ktoré sa hádajú, kto najviac nemý rad Robka (Robert Fico líder SMERU-SD)

Blaha zosmiešnil Sulika, Kisku, Matoviča, Trubana a Hlinu. Liberáli budú peniť!

„Prepánakráľa, viete, o čom sa najnovšie vadí slovenská opozícia? Neuveríte. Sulík vyčíta Trubanovi, že do opozičného paktu o spolupráci nedali explicitnú vetu o vylúčení Smeru a SNS zo spolupráce.

DETIČKY SA HÁDAJÚ, KTO NAJVIAC NEMÁ RÁD ROBKA
A že síce oni nechcú ísť so Smerom a SNS, ale málo to prízvukujú. A Riško to vie zakričať mocnejšie než Miško. Ale Miško tvrdí, že on by to dal ešte mocnejšie, ale Lojzko si neni istý, či by to dal tak mocne, a tak ostáva zistiť, či Andrejko to tam chce dať mocnejšie alebo nechce dať mocnejšie.
To je úplná komédiá. Oni sa fakt rozhádali na tom, kto viac nenávidí Fica. Mňa picne. Začínam mať podozrenie, že Truban nie je jediný, čo tam holduje LSD.

LEBOFICO, BRATŘE!
Zamýšľam sa, ako si to Riško predstavuje. Možno by chcel, aby ten hejt voči Ficovi nejako rituálne posvätili, možno očakáva nejaký domorodý tanec okolo ohňa a v rytme bubnov kričať „Fuj, fuj, Fico!“.

Alebo ako Winnetou s Old Shatterhandom rozťať žily a spojiť predlaktia – do toho samozrejme dojatý výkrik „Bez Fica, bratře!.
No chápete – toto je základný problém Slovenska. Ako čo najhlasnejšie vyjadriť neochotu ísť so Smerom do koalície. Gratulujem, chlapci, opäť ste ukázali, že ste na vládnutie pripravení asi ako trojročné deti.

TRUBANA ĽUDIA ŽERÚ, O TOM NIET POCHÝB

Preboha, oni sa nevedia dohodnúť ani na tom, že sa nedohodnú. Čo je to za tragédov!
Truban chce byť predsedom vlády s 2,8-percentnou podporou. Jasné, pred Hlinom môže machrovať, ten má len 1,6-percentnú podporu, ale spoločne pôsobia ako dosť veľkí truľkovia – bez urážky, páni.

SULÍK JE MILOVANÝ VODCA SVOJEJ STRANY

Sulíkovi sa komplet rozpadla strana a už za ním nestojí prakticky žiaden poslanec SaS. Stratiť podporu v dvesto-člennej strane, to je skoro na Guinessovu knihu rekordov.
Jediná, kto za ním stojí, je Nicholsonová – oboch spája kamarátstvo s Kočnerom. Láske nerozkážeš. Ale inak je SaS na šrot.

KISKA UNIKÁ PRED LOCHOM, MATOVIČ PRED KAZAJKOU

Kiska je jednou nohou v kriminále za daňové podvody a valia sa na neho nové obvinenia. Ten chlap vstupuje do politiky len kvôli imunite.

A Matovič ďalej veselo uniká hospitalizácii na psychiatrickom oddelení. Už ani jeho vlastná matka neverí, že nie je blázon.
KOALÍCIA THC

Toto je slovenská opozícia. Truban – Hlina – Kiska vytvorili veľkú alianciu THK. Presnejšie by bolo THC. Tetrahydrokanabinol. Od Miška.

A jediné, čo ponúkajú, je nenávisť voči Ficovi. Nič iné.
Sulík a Matovič ich nenávidia viac ako Smer. Vzájomne si robia naprieky a bojujú o toho istého voliča.

SLOVENSKO DNES POTREBUJE PEVNÚ VLÁDU, NIE BORDEL

Slovensko potrebuje riešiť do budúcnosti veľké otázky. Blíži sa svetová hospodárska kríza a budeme potrebovať pevnú vládu, ktorá má skúsenosti a program.

Pri všetkej úcte, ak to zase zlepia dokopy nejakí deviati poloblázni, ktorí sa nevedia dohodnúť ani na tom, ako dostatočne vyjadriť svoj hejt voči Ficovi, tak tento štát kvôli nim kľakne ako Sudán.

BEZPEČNOSTNÁ HROZBA PRE SLOVENSKO

Môžete byť socialista, komunista, konzervatívec, liberál, ale ruku na srdce – kto chce premiéra feťáka? Zlodeja? Podvodníka? Kto chce túto rozhádanú a ješitnú bandu slniečkarov?
Priatelia, ja tých pandrlákov považujem za bezpečnostnú hrozbu pre Slovensko. Čakajú nás ťažké časy a títo poloblázni sa nevedia dohodnúť ani na tom, ako sa volajú.

Poďme zachrániť Slovensko a nedajme im šancu. Ide o všetko“ komentoval Blaha na socialnej sieti Facebook

https://www.youtube.com/watch?v=3OAiEqrlcik

Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2396998943872004

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články