Slovensko

Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!

Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI! Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI! O Ľubošovi Blahovi je...

Written by Andrej · 3 min read >
Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!

Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!

Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!
Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!
Blahov tvrdý odkaz: Zavrite už konečne zobáky, AMERICKÍ TAJTRLÍCI!

O Ľubošovi Blahovi je dlhodobo známe, že rád kritizuje liberálov a kruhy, ktoré sú úzko spojené s pravicovým spektrom. Do prezidentských volieb poukazoval na neduhy kandidátky Čaputovej. Tak isto v statusoch skritizoval ESET a naďalej pokračuje v ostrej kritike jednotvárnej pravdy, ktorá sa nám denno denne vrýva do novín či spravodajstva.

Netreba zabudnúť ani na Blahov seriál o diplomových prácach, kedy San a Slovensku rozvírila ostrá debata o diplomovej práci Andreja Danka. Blaha poukázal na prácu Matoviča, Sulíka či novinárky Moniky Todovej. Blahové statusy dokonca skritizoval súčasný premiér Peter Pellegrini. Jeden z najnovších statusov venoval Blaha Kazachstanu.

Išlo o status, ktorý bol spojený s pozorovacou misiou (OBSE- voľby) v Kazachstane. Hneď v úvode Blaha píše, že sa musí silno premáhať, aby tam tým “americkým mopslíkom” kritizujúc im Rusko, Bielorusko a ďalšie štáty nepovedal niečo od srdca šťavnatého. Nakoniec však v statuse rozpísal pár názorov o Rusku Federáciu, Putina, a tak isto na kritikov všetkého východného. Tých Blaha nazval “Americký Tajtrlíci”

Celý status Ľuboša Blahu na socialnej sieti FB

Bože, ja keď počúvam, ako tu americkí mopslíci neustále pindajú na Rusko, Bielorusko a ďalšie štáty Euroázijskej únie, tak sa musím riadne premáhať, aby som im od srdca nepovedal niečo šťavnatejšie.

Kusnem si do jazyka a iba hlupáčikom ozrejmím pár vecí.

BIELORUSKO JE ČISTÁ A BEZPEČNÁ KRAJINA

Pred rokom som bol v Bielorusku a je to jedna bezpečná a čistá krajina a úžasný národ. Štát si ponecháva kontrolu nad kľúčovými sektormi ekonomiky a nerozpredal krajinu západným korporáciám. A tak sú Bielorusi pre amerických pudlíkov nepohodlní. Klasika.

Škoda len, že sa máloktorí z týchto hlupáčikov išiel pozrieť do Minsku, ako sa tam skutočne žije: tam sa v noci nemusíte báť prejsť mestom, nehrozia vám drogoví díleri, teroristi ani gangy. Skúste sa takto prejsť po Londýne či po Bruseli, a potom mudrujte o Bielorusku.

HLBOKÁ ÚCTA K RUSKÉMU NÁRODU

V Moskve som bol pred pár mesiacmi. Prednášal som na MGIMO, rokoval s ruským predsedom zahraničného výboru… A bol som nadšený.

Máloktorý národ je taký vzdelaný, hlboký a sebavedomý ako ruský národ. Študenti s vami tvorivo diskutujú, partneri prejavujú úctu ku Slovensku, štátny aparát vie, čo robí. Rusko môže slúžiť ako príklad a nie ako fackovací panák pre zakomplexované nuly v slovenskom parlamente.

PUTIN JE PÁN ŠTÁTNIK

A keď si potom vypočujete prezidenta Putina na petrohradskom ekonomickom fóre, tak vidíte, že to nie sú len také drísty, aké počúvate na Globsecu.

Ten chlap proste prevyšuje západných svetových lídrov úplne vo všetkom. Má rozmer, osobnosť aj hĺbku. Keď počúvate jeho kritiku globalizácie a arogancie západných mocností, tak to má všetko hlavu a pätu.

Prakticky o všetkom tomto píšem v knihe Antiglobalista. Keď som počúval Putina, hovoril som si – toto je skutočný líder. Nie ako niektorí bruselskí lu….. Kusnem si do jazyka… Ehm – bruselskí luskáčikovia naši roztomilí

To fakt chcú naši americkí pudlíci havkať na ruského prezidenta? Sú smiešni ako každý pudlík, ktorý sa naparuje. Pudlík ostane pudlíkom a medveď medveďom.

KAZACHSTAN NA MŇA UROBIL VEĽKÝ DOJEM

Ďalšou členskou krajinou Euroázijskej únie je Kazachstan. Som tu niekoľko dní na pozorovaní volieb (misia OBSE) a po x rozhovoroch s prezidentskými kandidátmi, politikmi, ale aj bežnými ľuďmi môžem potvrdiť, že mám hlbokú úctu k tejto krajine, rešpektujem jej cestu a držím jej palce, aby znižovala sociálne nerovnosti a pomáhala pracujúcim ľuďom.

Kazaši hľadajú inšpirácie v Rusku, hľadajú inšpirácie v Číne a snažia sa riešiť sociálne problémy, najmä bytovú otázku.

BYTOVÁ OTÁZKA AKO ZÁKLAD SOCIÁLNEJ POLITIKY

Nur-Sultan (bývalá Astana) je druhé najchladnejšie hlavné mesto na svete, takže otázka teplého bývania je tu kľúčová. V zime tu máte okolo -35°a leto je neuveriteľne krátke. Teraz v júni je tu zhruba tak, ako v Bratislave začiatkom apríla.

Môžem len potvrdiť, že Kazaši sú priateľskí ľudia, v krajine vládne poriadok a jednoducho – zaslúžia si náš rešpekt.

REŠPEKTUJME INÉ NÁRODY A PRESTAŇME ICH POUČOVAŤ

Moja filozofia je jednoduchá. Rešpektujem iné kultúry. A z duše sa mi hnusí, ak západné mocnosti chcú pretvoriť celý svet na svoj liberálny individualistický obraz.

Oni nemajú právo nikoho poučovať. Oni nie sú rodičia, ktorí majú vychovávať euroázijské národy ako malé deti. Nech si ten svoj šovinizmus strčia za klobúk.

ZAVRITE UŽ KONEČNE ZOBÁKY, AMERICKÍ TAJTRLÍCI

Vážim si Rusko, vážim si Bielorusko, vážim si Kazachstan, ako aj ďalšie štáty Euroázijskej únie, špeciálne Arménsko, ale aj Kirgizsko.

A pre amerických pudlíkov na Slovensku mám jeden odkaz: nič o týchto krajinách neviete, tak prestaňte zo seba robiť idiotov a vyjadrite úctu k týmto národom. Majú právo vybrať si svoju vlastnú cestu!

Pekný večer z Kazachstanu, priatelia!” povedal ostro na záver poslanec SMERU-SD Ľuboš Blaha

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2327121250859774, https://www.facebook.com/LBlaha/videos/2376347492584567/,

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *