piatok, 21 januára, 2022

Blahová “priateľská“ rada hercom rozpútala peklo! Herci budú peniť!

Posledné články

Blahová “priateľská“ rada hercom rozpútala peklo! Herci budú peniť!

Poslanec Ľuboš Blaha zareagoval na otvorený list umelcov, ktorý žiadajú vládu o pomoc. Blaha opäť svojský okomentoval súčasných umelcov a na paškál si podal aj Juraja Kemku ci Richarda Stankeho. Tvrdá rada Smerackeho Poslanca Hercov určite nepoteší.

Herci a umelci žiadajú vládu o pomoc. Napísali srdcervúci list, aké to majú ťažké a ako by im mal štát pomôcť.

Blaha musí zmazať klamlivé statusy o Esete - SME

Zdroj: TASR

Blahová “priateľská“ rada hercom rozpútala peklo! Herci budú peniť!

KEĎ HERCI ODRAZU PROSÍKAJÚ O POMOC TEN NENÁVIDENÝ ŠTÁT

Hej, hej, má im pomôcť ten zlý „komunistický“ štát, ktorý bol dlhé roky nepriateľ všetkých liberálnych voľnomyšlienkárov z bratislavskej kaviarne, čo všetky problémy sveta dokážu vyriešiť patetickým prehodením šálika okolo krku a naučenými frázami z Denníka N.

A odrazu sa ma o nich štát postarať?

A čo tak konečne urobiť niečo pre štát, mojkovia? Čo tak konečne niečo urobiť pre spoločnosť? Nie pre jej rozvrat – ale pre jej súdržnosť.

KISKA IM NEVYŠIEL, TRUBAN IM NEVYŠIEL – A TERAZ KORONAVÍRUS, ACH JAJ

Čítam všetky tie vzlyky našich drahých majdanistov a do očí sa mi tisnú slzy. Aj vám? Ach, čo si len teraz počnú?

Stanke a Kemka odkazujú Ťapákovi: Je choré hľadať za našim ...

Zdroj: Týždeń

Nemôžu chodiť na námestia hecovať ľudí k nenávisti a zlobe. Nemôžu vypisovať listy na podporu Kisku. Nemôžu sa promenádovať na centrále PS/Spolu.

Všetko sa im pokazilo. Ani Kiska, ani Truban a ešte do toho pandémia. Najväčšie obete krízy. Naše drahé umelecké slniečka.

MALÁ RADA PRE SÚDRUHOV Z KAVIARNÍ ?

No povedzte, priatelia, už aj vy ste sa zamysleli nad tým, čo bude teraz robiť napríklad pavián Stanke? Kde bude teraz vyvreskovať proti vláde?

Milan Lasica: Nemienim sa stať hovorcom verejnosti – Denník N

Milan Lasica. Foto N – Tomáš Benedikovič

A čo bude s Kemkom, ktorý prišiel o lásku svojho života Kisku?

Ruku na srdce a povedzte úprimne – a ty si čo urobil pre Stankeho a Kemku?

Ale aby si naši drahí slniečkarski herci a umelci nemysleli, že sme na nich zlí, dajme im aspoň drobnú radu. Takú tradičnú, súdružskú. A úplne zadarmo

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

5 KOMENTÁRE

  1. Nech idu do lesa stromceky sadit. Zrelaxuju, aj svoju schizofrenicku dusicku preliecia. Hlavne budu robit nieco prospesne. Do archivu televizie maju nadrobene ninimalne na 3 roky. Isto ich potesi ze, taky stom prezije aj ich umelecku karieru

  2. Ja by som im dala h..no, bez tak ani jeden z tých dvoch nebýva na SK, nech si pýtajú v krajine ich pobytu . O ich hereckom prejave je škoda sa aj vyjadrovať, odpad herectva čo si vravia herci. Herci sú pre mňa Krížiková, Dočolomanský, Kvietik, Kroner…. a nie títo lúzri !

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články