Svet

Blbý a blbší

Blbý a blbší dnes o 20:30. Trocha satiry na situáciu okolo nočných vlkov, kde hoaxér Juraj Smatana podsunul falošné správy na sociálne...

Written by Daniel · 37 sec read >
Juraj Smatana a Ján Budaj
Juraj Smatana a Ján Budaj
Juraj Smatana a Ján Budaj

Blbý a blbší dnes o 20:30.

Trocha satiry na situáciu okolo nočných vlkov, kde hoaxér Juraj Smatana podsunul falošné správy na sociálne sieti Facebook. Ako vidíte nižšie zrejem má neajakú tú facebook stránku: “Dezinformácie a Hoaxy Propaganda”.

Kde sa prezentuje ako lovec hoaxov (nepravdivé informácie), ale sám ich v skutočností robí. A samozrejme proti Ruským nočným vlkom. Lebo dnes je v móde že všetko Ruské je zlé. A k tomu je Juraj Smatana v organizácia, ktorá je financovaná Americkým kongresom. Ako sme už písali v týchto článkoch:

Vraj lovec hoaxov, avšak sám ich tvorí! Juraj Smatana HOAX!, taktiež vám odporúčame článok o Jánovi Budajovi a jeho ŠtB kariére: “Kto je v skutočnosti Ján Budaj? Juraj Smatana….,nočný vlci”.

 

juraj smatana hoax
juraj smatana hoax

 

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *