utorok, 7 decembra, 2021

Blíži sa skutočná revolúcia v Európskej únii ?

Posledné články

Ilegálna migrácia

Patrí medzi súčasné problematiky a spektrom mnohých tém, ako túto otázku riešiť. Solidarita je jeden z najdôležitejších ľudských faktorov.

blíži sa revolúcia ?
blíži sa revolúcia ?

Je však solidarita na mieste ak masová migračná vlna môže znamenať nebezpečenstvo pre jednotlivé krajiny EÚ ?

Tu sa dôvody a názory jednoducho rozdeľujú na 2 strany. Prvá strana solidárne podporuje príchod ilegálnych migrantov. Dokonca ich vítajú s transparentmi a poukazujú na svoju humánnosť a zmysel pre multikulturalizmus. Tá strana druhá strana je naopak skeptická. Otvorene hlása jednoznačnú bezpečnosť v krajine. Uzavretie akýchkoľvek hraníc a predovšetkým chrániť svoje kultúrne dedičstvo. Práve 2 politické názory rozdeľujú ľudí na 2 úplne odlišné tábory.

 

Práve 2 odlišné tábory môžu maximálne ohroziť pokoj v krajinách a pri extrémne silnom tlaku médií, politikov či osobností. Kvôli tejto problematike môže skutočne dôjsť k občianskej vojne. Stačí si pozrieť štrajky, ktoré priam pobúrili 2 odlišné tábory na toľko, že došlo k masívnej agresii na verejnosti. Práve občianska nespokojnosť jednej aj druhej strany vyvoláva časovanú bombu. Ostáva len čakať, ako sa Únia zmení po voľbách v roku 2019.

 

Ostane Európa Solidárnou alebo dôjde k šokujúcej revolúcii ?

Máj 2019 ukáže ako Únia bude pokračovať. Zatiaľ čo solidárna Únia doteraz nevymyslela vôbec nič, ako súčasnú krízu vyriešiť ( Ilegálna kríza postupne narastá a lídri si nevedia dať vôbec rady) ta pravicová chce túto krízu vyriešiť a táto problematika je pre nich najviac dôležitá.

Najzásadnejším menom pravicovej proti-imigrantskej politiky je Taliansky premiér Matteo Salvíni, ktorí uvažuje o spolupráci s Viktorom Orbanom. Taktiež ho aj podporil v súčasnej kauze EÚ vs Maďarsko. Práve Salvini najviac poukazuje na májové voľby v roku 2019 do Európskeho parlamentu. Podľa Talianskeho premiéra je Pravicové politické krídlo pravým ochrancom Európy. Podľa Salviniho je Pravicové politické krídlo pravým ochrancom Európy.

Salvini verí v novú silu

Orban hovorí o Sorošových plánoch
Orban hovorí o Sorošových plánoch

Práve títo lídri sú ťahúňom novej Europskej revolúcie ku ktorej sa môže ale nemusí postaviť ďalšia líderka pravicovej strany Front National Marine Le Pen, ktorá otvorene hlása svoju proti-imigrantskú politiku.

LePenová chce zastaviť migráciu
LePenová chce zastaviť migráciu

 

Blíži sa skutočná revolúcia v Európskej únii ?

Práve tieto pravicové mená môžu nastoliť revolúciu, ktorá bude znamenať tvrdú politickú zmenu Európskej únie. Práve hodnoty Európskej únie sú v poslednej dobe úplne pomiešané a solidarita sa mení na ostrý režim vyhrážania sa jednotlivým štátom s príjmaním Ilegálnych migrantov. Mená ako Juncker, Merkelová, Macron sú ukážkou liberálnej demokracie, ktorá prestáva postupne fungovať.

budúca spoločná spolupráca ?
budúca spoločná spolupráca ?

Len vďaka šialenej umelohmotnej humánnosti politikov, ktorí nehľadia na názor obyvateľstva. Ak sa nachádzame v liberálnej demokracii tak prečo nedošlo k otvorenému referendu ? Jednoduché referendum by ukázalo či chceme alebo nechceme ilegálnych migrantov na naše územie. Ak by tak každá krajina spravila bol by to len krok ku správnej demokracii.

https://www.youtube.com/watch?v=ZWhACiHXlPE&t=40s

Nespokojnosť obyvateľstva

Sociálny Liberáli vidia svet ružovými okuliarmi. Pravica vie skutočne pomenovať problémy, ktoré v spoločnosti sú. Ak by spoločnosť bola spokojná nikdy by do politiky nevstúpili mená ako Salvini, Orban, Le Pen či mnoho ďalších pravicových lídrov, ktorí svet nevidia ružovo ale vnímajú zásadné a skutočné problémy Európskej únie


zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/orban-salvini-silni-konzervativni-spojenci-pred-europskymi-volbami/1517392, http://www.infovojna.sk/article/salvini-pravicove-politicke-kridlo-je-pravym-ochrancom-europy, https://www.aktuality.sk/clanok/425787/paticu-francuzskych-prezidentskych-kandidatov-rozdelil-v-debate-postoj-k-migracii/, https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/485188-salvini-pravicove-politicke-kridlo-je-pravym-ochrancom-europy/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články