utorok, 30 mája, 2023

Boj medzi Kiskom a Matovičom naberá grády! Podľa Matoviča Kiska opäť klame a zavádza verejnosť. Neuveríte prečo!

Posledné články

Boj medzi Kiskom a Matovičom naberá grády! Podľa Matoviča Kiska opäť klame a zavádza verejnosť. Neuveríte prečo!

Zdá sa, že pravicový boj o voliča naberá grády. Igor Matovič je dlhodobo známa pravicova tvar, ktorá si servítku pred ústa nedá nikdy. Na druhej strane silný liberálny trend postupne ničí aj samotného Igora Matoviča, ktorý postupne zisťuje, že mu preferencie kradne, aj strana Andreja Kisku. Ku Kiskovi odišla aj Veronika Remišová, ktorá bola jeho bývala kolegyňa, s ktorou rátal do budúcnosti. Zdá sa, že medzi Kiskom a Matovičom to bude poriadne vrieť aj v budúcnosti. Po novom Matovic vysvetlil komunikáciu pomocou SMS-sk s Andrejom Kiskom. V statuse Matovič obviňuje bývalého prezidenta Kisku z klamstva pred médiami

Cely status tu
KISKA DNES (opäť) KLAMAL
Dnes si dali spoločnú tlačovku PS/SPOLU, KDH a Kiska s oznámenou témou – „Spoločné vyhlásenie Za ľudí, PS/Spolu a KDH k prepojeniam Kočnera a predstaviteľov vládnej koalície“.

Na záver zaznela otázka redaktora na Andreja Kisku: „Spomínali ste, že by tu s vami mali stáť aj SaS aj OĽANO. Pozvali ste ich na túto tlačovku, na toto vyhlásenie?
Odpoveď Kisku: „Pánu Sulíkovi som poslal email s návrhom tohto vyhlásenia a poprosil som ho, či sa ku nám nepridá, odpoveď som nedostal. Pánovi Matovičovi som poslal dve esemesky, kde som ho poprosil o osobné stretnutie, žiaľ, neozval sa.“
(mimochodom, Kiska Sulíkovi v maili ani len náznakom nespomenul nejakú chystanú spoločnú tlačovku)

Z takej odpovede každý súdny človek pochopí, že Kiska poslal návrh vyhlásenia ku Kočnerovi Sulíkovi mailom, neozval sa a so mnou sa k tomu chcel stretnúť osobne, poslal mi dve smsky, ale neozval som sa – a takto sa to už aj objavilo v agentúrnych správach, t.j. čochvíľa to bude vo všetkých médiách.

Boj medzi Kiskom a Matovičom naberá grády! Podľa Matoviča Kiska opäť klame a zavádza verejnosť. Neuveríte prečo!

Aká je pravda? Andrej Kiska mi poslal dve smky, či nemám chuť a čas na kávu s ním v pondelok či vo štvrtok. Prvú 5. júla a druhú 8. júla.
Neodpovedal som mu na ne hneď, lebo som chuť nemal. Keď sa neskôr v médiách sťažoval, tak som mu aj ja cez médiá poslal odpoveď. Nemám totiž rád ľudí, ktorí mi do očí klamú o tom, ako veľmi chcú spolupracovať a poza chrbát robia presný opak – a potom sa chcú stretať „na kávu“ a robiť si spolu usmiate fotečky. Inak – nezdieľam názor, že morálka do politiky nepatrí. Patrí, do riti, lebo ak nepatrí, tak v čom budeme akože lepší od všetkých tých Kaliňákov, Ficov, Dankov, Bugárov a ich Bašternákov a Kočnerov? Len v tom, že budeme kradnúť a klamať menej? Ďakujem, neprosím.

(samozrejme, uvedomujem si, že keď ľudia vo voľbách rozhodnú, že takýmto ľuďom dôverujú a chcú, aby sme s nimi alternatívu vytvorili – sadnúť si spolu, zo zodpovednosti voči Slovensku, budeme musieť)

Záver: Keďže Andrej Kiska veľmi dobre vedel, že mi dve smsky posielal pred 39, respektíve 42 dňami … logicky nemohol s dobrým úmyslom teraz tvrdiť, že mi poslal smsky s úmyslom dať spoločné vyjadrenie ku Kočnerovej Threeme, ktorá je vonku 2 dni.

Takže – možné odpovede, prečo to Kiska spravil sú len dve:
1 (prvá): Andrej Kiska úmyselne opäť klamal, aby úmyselne vytvoril lepší obraz o sebe a jeho strane „Za ľudí“ a úmyselne horší o mne a našom hnutí OĽANO.
2 (druhá): Andrej Kiska už 42 dní, respektíve 39 dní vopred vedel, že predmetom dnešnej tlačovky bude to, čo tieto strany ohlásili ako predmet tlačovky „Spoločné vyhlásenie Za ľudí, PS/Spolu a KDH k prepojeniam Kočnera a predstaviteľov vládnej koalície“ … to by ale musel byť vopred dohodnutý s médiami, že sa Kočnerova komunikácia zverejní práve teraz.
Keďže nechcem konšpirovať, reálna možnosť je len 1 (prvá) = Kiska, bohužiaľ, opäť úmyselne klamal. A mne je to opäť ľúto.

ps. A obávam sa, že chlapského priznania si úmyselnej lži sa nedočkáme. Keď tak, tak to Kiska dá nanajvýš „na Trubana“ = „nezvládol som mediálnu komunikáciu“. Uvidíme.

Boj medzi Kiskom a Matovičom naberá grády! Podľa Matoviča Kiska opäť klame a zavádza verejnosť. Neuveríte prečo!

Zdroj: https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10216990936738096

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články