utorok, 7 decembra, 2021

Boj neskončil! Kukan tvrdo reaguje na status poslanca Blahu

Posledné články

Boj neskončil! Kukan tvrdo reaguje na status poslanca Blahu

Boj medzi pravičiarom a ľavičiarom pravdepodobne neskončil a bude mať ešte tvrdú dohru. Bývalý Europoslanec a minister zahraničných vecí Eduard Kukan pre Aktuality skritizoval poslanca Ľuboša Blahu a Andreja Danka. Podľa Kukana robí Blaha a Danko už dlhodobo hanbu Slovenskej republike.

Kukan pre Aktuality

„Môžem to potvrdiť z vlastnej skúsenosti, áno, on robí hanbu Slovensku. Bol v Európskom parlamente, keď sme mali predsedať a ukázal tam svoju rétoriku z päťdesiatych rokov. Niektorí európski poslanci sa ma pýtali, čo sme to preboha do Bruselu poslali, pretože hovoril o triednom boji, o vykorisťovaní človeka človekom a podobne. Takýto človek jednoznačne robí hanbu Slovensku.“
Po tomto statuse však prišla tvrdý „hejt“od Ľuboša Blahu. Ten skritizoval Kukana tak ostro, že to pravdepodobne Kukan ani nečakal. Blaha je povestne známi, že si servítku pred ústa nikdy nedá.

Tvrdý status poslanca Blahu

„Eduško bol z „bírešskej“ rodiny a keby nebolo socializmu, tak by celý život otročil ako závozník v nejakej továrni. Len vďaka tomu, že komunisti pomáhali robotníckym a chudobným rodinám, dostali sa ľudia ako Kukan na najvyššie štátne posty, do diplomacie, do strany. A tam poctivo slúžili. Je doslova chrapúňske, že títo ľudia dnes kydajú na socializmus.
Chlap dostal vzdelanie v Moskve a dnes kope do Ruska. Dostal všetko od KSČ a dnes nadáva na komunistov. Vyšvihol sa vďaka marxistickej ideológii, ktorú dnes pateticky vyčíta Blahovi.
A necháva sa v Bruseli potľapkávať po ramene, že aký je strašne liberálny, pro-NATO, probruselský a protiruský. A ten zlý Blaha, čo kritizuje EÚ a USA! A ten zlý socializmus, čo ničil ľuďom životy!“ úrivok z tvrdého statusu poslanca Blahu.

Boj neskončil! Kukan tvrdo reaguje na status poslanca Blahu

Po prečítaní statusu si Kukan tentokrát servítku pred ústa nedal. Naopak Blahu zhodnotil a myslí si, že je Hajzel. Prečo?

„Pokiaľ ide o mňa, v slovenskej politike som viac ako 26 rokov. Keď som do nej vstupoval, môj životopis bol verejnosti známy. Nikdy som sa ho nesnažil meniť, ani prikrášľovať. Nikdy som nekydal na školu, ktorú som v Moskve absolvoval. MGIMO bola škola , ktorá kvalitne pripravila svojich absolventov na službu v diplomacii. Tým, čo tvrdili, že tam školili špiónov som viac razy verejne odkázal, že hovoria hlúposti,“ píše ďalej Kukan.

„Mnohé veci, čo Blaha spomína a chce ma nimi zhodiť sú klamstvá. On to veľmi dobre vie, ale uráža. Bezcharakterne, primitívne, podlo a zákerne. Proste je to hajzel.“

https://www.youtube.com/watch?v=ed6ET5Evw1M

Boj neskončil! Kukan tvrdo reaguje na status poslanca Blahu

Zdroj: https://dennikn.sk/minuta/1521967/

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

5 KOMENTÁRE

  1. Som na strane pána Blahu aj keď ma na fb v priateľoch zrušil za komentár, že bojuje proti všetkým občas aj proti sebe. Možno preto sa p.Kukanovi zdá hajzel, že píše tak otvorene, nezaobalene, aby to čo si myslí pochopil každý.
    Pán Kukan je diplomat a nič iné by robiť nevedel, tak preto v politike ostal. Po revolúcii 1989 povedal, že Slovensko (porevolučné) takýchto profesionálnych diplomatov nemá a preto je potrebný. Myslím si, že v tom čase mal pravdu. Teraz máme vyštudovaných politológov ako húb po daždi. Oni by sa mali uplatniť v politike. A vôbec teraz je čas pre novú generáciu zmeniť všetko – verím, že k lepšiemu.

  2. Takých ako Kukan je posledných 25 rokov u nás veľa, preveľa. Ale“ nechceme ich vidieť“. Napr. pridajme ˇsúdruha ČÍŽA, ktorý v rnovembri 1989 odišiel z konferencie vo Vysokých Tatrách so zdôvodnením, že musí ísť zastaviť rebelanstských vysokošolákov do Bratislavy !!!!! Viem o čom hovorím, bola som osobne pritomná ako účastník akejsi ideologickej konferencie či seminára ako vysokoškolský pedagóg VŠE. v BA. A vy mladí neznalí situácie na Slovensku za tzv.socializmu a ďalší neveriaci, ste nechutného súdruha Číža zvolili za svojho poslanca v EU. Nuž nezaprel sa súdruh ani pred niekoľkými dňami, keď sa vyhrážal všetkým, že ich povyhadzuje z prác, lebo mu nemohli dať na obed kuracie stehno. jeho vulgárnosť ani dnes nemá konca kraja.
    Vieme všetci prečo sme vtedy štrgali kľúčami. Ale žiaľ slabo. Pripustili sme tým, aby sa všetci karieristickí komunisti prezliekli z červených plášťov a hrali pod inou farbou svoju špinavú hru proti obyvateľstvu ďalej. Vtedy likvidovali čestných ľudí a dnes v tom pokračujú pod rúškou neoliberaolizmu, či parlamentnej demokracie ????? Tak na záver, len jednu radu. Voľte len tých, ktorých život v minulosti aj v súčatsnosi skutočne poznáte. !!! Inak privediete všetkých Slovákov k záhube. A ešte malá poznámka. Vážim si čestných ľudí a chcem veriť, že v našom parlamente sú aj takí. Ale preboha, zabuďte sa a nebuďte tam len pre vysoké platy a nič nerobenie, čo mimochodom potvrdzujú aj prevažne prázdne miesta pri zasadaní SNR.

  3. Zapredaný prevracač kabátov by mal byť potíšku a nie „tvrdo“ „bojovať“. Zrejmä mu ten „tvrdý boj“ niekto tvrdo platí, asi priamo z fašistických oligarchov, čo sa súdia s Blahom. Pchajú sa tak do prdele Sorosovmu Deep state aby mohli podnikať v USA.

  4. Pán Kukan sa odvoláva na akýchsi poslancov v EU parlamente, ktorým sa nepáčia naši poslanci. Ale to vôbec nie je podstatné, či sa niekomu tam páčia alebo nie, dôležité je, či sa páčia nám – či kopú za našu krajinu a chránia naše záujmy v kontexte EU.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články