utorok, 7 decembra, 2021

Bojí sa o svoj ŽIVOT? Matovičova ochranka volá na poplach. TOTO ma premiera zachrániť od nebezpečenstva!

Posledné články

Bojí sa o svoj ŽIVOT? Matovičova ochranka volá na poplach. TOTO ma premiera zachrániť od nebezpečenstva!

Igor Matovič zaživa pravdepodobne najhektickejšie obdobie vo svojom živote. Matoviča buď milujete alebo ho neznášate. Podľa agentúry focus skončil predseda vlády ako najmenej dôveryhodný politik z vládnej koalície.

Zdroj: TASR

Neverí mu až 67 percent respondentov. V čase pandémie je toto číslo skutočne alarmujúce, pretože v týchto ťažkých časoch by mal premier spájať a vytvárať dôveru medzi občanmi.

Dnes je však situácia odlišná.

V napátej atmosfére pokračuje Matovič naďalej vo svojich pracovných povinnostiach. Už onedlho však dôjde k poriadnej zmene

Ochrankári mu totiž sprísnili ochranu a začali ho namiesto v bežnej vládnej limuzíne voziť v opancierovanom aute s viacerými bezpečnostnými prvkami, čo predtým nebolo zvykom.

Predseda vlády sa po Slovensku bude voziť na špeciálne upravenej limuzíne Audi A8, ktorá dokáže ochrániť ústavného činiteľa v prípade väčšiny foriem útokov.

V aute sú nainštalované nepriestrelné sklá, karoséria je dodatočne spevnená, ochrane napomáha aj väčšia hmotnosť, ktorú však vedia efektívne zabrzdiť špeciálne brzdy. Celá karoséria by dokonca mala odolať aj tvrdému nárazu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Veď sa chválil, že on ochranku nepotrebuje a Slovenský národ ho miluje. Poznám jeden prípad z dejín takto si myslel aj minister myslím financií Rašín za bývalej ČSR. Nedal si povedať. No čo už náš predseda vlády si dnes myslí , že je diktátor, odsudzuje Lukašenka ale aj on nariaďuje ťažkoodencom , ktorí sú schopní a vycvičení zabiť kohokoľvek bez toho, aby si to uvedomili , použiť vodné delá ako Lipšic minister vnútra keď chránil Gorilu, strieľať do ľudí gumovými projektilmi a tak ako v 1989 použiť silu svojich silových ministerstiev t.j. vojská a polície proti vlatným občanom ale aj teraz už vlastným voličom okrem marginalizovanej časti obyvateľstva. Slováci zvážte svoj postoj k predsedovi vlády a jeho ako spomínal novinár Rostas pučistom .

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články