piatok, 21 januára, 2022

BOMBA, ktorá zatrasie Slovenskom! „S týmto výsledkom rokovaní v Bruseli sa Matovič zabudol „POCHVÁLIŤ“

Posledné články

BOMBA, ktorá zatrasie Slovenskom!
„S týmto výsledkom rokovaní v Bruseli sa Matovič zabudol „POCHVÁLIŤ“

Podľa Europoslanca Milana Uhríka premiér Igor Matovič nepochválil, že z Bruselu prináša nové dane. Z nových daní sa bude platiť napríklad aj 26 miliárd eur do Subsaharskej Afriky.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Vyjadrenie Europoslanca Uhríka

MATOVIČ NÁM PRINIESOL Z BRUSELU NOVÉ DANE! A 26 MILIARDOVÉ „VRECKOVÉ“ PRE SUBSAHARSKÝCH AFRIČANOV

S týmto výsledkom rokovaní v Bruseli sa Matovič a masmédiá nejako „zabudli“ pochváliť. Asi by to pokazilo ich vyčačkaný obraz. Tak sa na to pozrime a načrime do oficiálnych zápisníc.

Foto: SITA/AP
Foto: SITA/AP

Okrem kolosálneho zadĺženia únie a miliárd eur na projekty idúce cez Remišovú dohodol Matovič aj zavedenie celého koša nových daní. Cvakať do Bruselu máme začať už od budúceho roka!

Zdroj: Uhrik/Facebook
Zdroj: Uhrik/Facebook

A čo sa z vašich nových daní bude platiť? Napríklad aj 26 miliárd eur do subsaharskej Afriky. S týmto neustálym rozhadzovaním peňazí a zavádzaním nových poplatkov a daní nemôžem súhlasiť. Už je toho dosť! Eurofondy politici rozhrabú, ale dane ľuďom zostanú.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články