Slovensko

Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov od SME.sk

Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov. Autor týchto článkov Jakub Filo z denníka SME zrejme nechápe čo so svojím článkom spôsobil....

Napísal Daniel · 1 min read >
Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov

Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov. Autor týchto článkov Jakub Filo z denníka SME zrejme nechápe čo so svojím článkom spôsobil. Začal ako autor jedného z načítanejších denníkov legitimizovať pedofilov. A to so slovami:

“Uvažovanie nad učiteľom, ktorý otvorene priznáva, že je pedofil, teda pociťuje lásku k deťom školského či dokonca predškolského veku, je jednou z najväčších skúšok miery akceptácie pre inakosť. Veď ide predsa o deti.”

“Lebo neplatí, že každý pedofil je sexuálny násilník. Páchateľov sexuálneho násilia proti deťom nájdeme často v skupinách, ktoré považujeme za sväté, v úvodzovkách aj doslova.”

 

Jakub Filo týmto článkom útočí na cirkev a jej škandály s pedofilnými kňazmi. Zabúda avšak na fakt, že redakcia SME mala tiež dosť škandálov z vlastnými redaktormi. Napríklad taká super star Hanzelová. Táto “žurnalistka” obvinila muža dvoch školáčok, že je sexuálny deviant. Čo samozrejme nebola pravda.
Ako to postihlo rodinu obete?
Novinári tí “slušný novinári” na hrajú na veľké obete, avšak sa len priživujú na trápení iných, ako je vidieť v prípade Hanzelová.

 

Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov

Boris Kollár na svojej sociálnej sieti uviedol:

“Takze sme sa dozvedeli od hlavneho propagatora PROGRESIVNEHO a SLUSNEHO teda dennika SME ze pedofili ktori neslintaju len nimi su maju pravo na zivot nez predsudkov. A dozvedeli sme sa ze vlastne kto tu je za perverznych uchylakov a to su podla SME knazi !!!! Cirkev! No mna prave vyvratilo toto uz hranici s absolutnou stratou sudnosti kam az chcu zajst ???!!!!’ A ja sa desim az nam zacne tento PROGRESIVIZMUS vladnut lebo potom uz o tom nebudu pisat ale rovno implementovat cez zakony do zivota ludi.Des.”

 

 
 

Niet sa čomu diviť, že Boris Kollár zareagoval takýmto spôsobom.
Ak by sa skutočne k moci dostala progresívna “elita” tak by mohla nastať legitimácia pedofilov. A čo rozhodne ako kresťania nechceme. Útok na všetkých kňazov odmietame!
No liberálom je to zrejme ukradnuté.

 


Zdroj: komentare,sme,sk/c/22162410/aj-pedofil-ma-pravo-na-zivot-bez-predsudkov-a-odsudzovania.html
Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

2 Replies to “Boris Kollár silno skritizoval autora pedofilných článkov od SME.sk”

  1. Slniečkári ako Hanzelová chcú slobodu slova ale iba pre seba. Každého, čo kritizuje ich zvrátenosti ihneď zablokujú, na fb mu zrušia celkom profil, alebo v lepšom prípade na 30 dní nemôže posielať poštu a nič uverejniť.
    FB im ide poruke aby mu Deep state v USA nerobil problémy. Vlastník SME PENTA tak robí z rovnakého dôvodu – podobne ako Eset chcú podnikať v USA, tak slúžia Sorosovej agende.
    Minule som pod podobný článok ako dali na SME iba citoval príslušný paragraf trestného zákona a zneužívaní maloletých. Na 30 dní som dostal od FB zákaz niečo komentovať, uverejňovať a posielať poštu za presnú citáciu Slovenského zákona – čiže už len citovať naše zákony je pre nich zlé.
    Oni slúžia Sorosovi a ten financuje islamizáciu, muslimovia požadujú sex od dievčatiek aj chlapcov už od narodenia, svadby od 6 rokov.
    Tie dievčatá sú potom tak dotrhané, že nosia plienky celý život a nejedna cez “svadobnú” noc vykrváca a zomrie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *