Svet

Brazílsky prezident obvinil DiCapria zo závažného činu! Dicaprio dáva peniaze na…

Brazílsky prezident obvinil DiCapria zo závažného činu! Dicaprio dáva peniaze na… Brazílsky prezident Jair Bolsonaro šokujúco obvinil známu hollywoodsku hviezdu. Podľa Brazílskeho...

Napísal Andrej · >
Brazílsky prezident obvinil DiCapria zo závažného činu! Dicaprio dáva peniaze na... 1

Brazílsky prezident obvinil DiCapria zo závažného činu! Dicaprio dáva peniaze na…

Brazílsky prezident Jair Bolsonaro šokujúco obvinil známu hollywoodsku hviezdu. Podľa Brazílskeho prezidenta Bolsonára DiCaprio nepriamo financuje zakladanie požiarov v Amazónii.

O tomto závažnom obvinení v sobotu informovala agentúra Európa Press. Bolsonáro sa v minulosti stal masívnym terčom kritiky, pretože dlhodobo za požiare obviňoval mimovládne organizácie. Podľa Brazílskeho prezidenta môžu aj mimovládky za aktuálny stav jednotlivých požiarov.

Brazílsky prezident obvinil DiCapria zo závažného činu! Dicaprio dáva peniaze na…

„Čo robia mimovládne organizácie? Čo je najjednoduchšie? Zapáliť les, odfotiť to, natočiť video, urobiť kampaň proti Brazílii, spojiť sa s Leonardom DiCapriom a on im dá peniaze, obviňuje známeho herca prezident Brazílie, ktorého mimovládne organizácie v láske nemajú.

„Ten Leonard o DiCaprio je geniálny týpek, že? Dáva peniaze na zapaľovanie Amazónie, uviedol okrem iného brazílsky prezident.

Bolsonaro je dlhodobo považovaný za krajne pravicového politika, ktorý dlhodobo útočí na mimovládky a obviňuje ich zo závažných činov. Príkladom je zapaľovanie lesov v Amazónii.
Ako sa k tomuto obvineniu postaví Leonard o DiCaprio momentálne nevie nikto. DiCaprio je však dlhodobo známa osobnosť, ktorá podporuje ekológiu. Pred nedávnom sa tak isto stretol s mladou aktivistkou Grétou Thunberg.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/916095/tvrde-slova-prezidenta-brazilie-dicaprio-dava-peniaze-na-zapalovanie-amazonie/

foto: DiCaprio says action is needed (Photo: Instagram) https://www.plantbasednews.org/news/leonardo-dicaprio-ditch-beef-stop-amazon-deforestation

https://www.reuters.com/article/us-brazil-environment-politics-analysis/amazon-fires-scorch-bolsonaros-reputation-abroad-but-not-in-brazil-idUSKCN1VJ2JQ

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *