sobota, 22 januára, 2022

Bude Kovačič obvinený zo šírenia nepravdy? Nečakaná RANA pre televíziu Markiza! „Žiadam Markízu o ospravedlnenie za šírenie lží…“

Posledné články

Bude Kovačič obvinený zo šírenia nepravdy? Nečakaná RANA pre televíziu Markiza! „Žiadam Markízu o ospravedlnenie za šírenie lží…“

Zdroj: TV NOVINY (Kovačič), Foto N – Tomáš Benedikovič (Kolikova)

ŽIADAM MARKÍZU O OSPRAVEDLNENIE ZA ŠÍRENIE LŽÍ

Markíza dnes opäť šírila hoaxy. Ja viem, dostávajú za to milióny, aby šírili propagandu o očkovaní. Ale nepomáha im to: čím viac klamú, tým menej im ľudia dôverujú. A áno, viac dôverujú Ľubošovi Blahovi. Mrzuté

1. Ja samozrejme pánovi Kovačičovi ďakujem za to, že robí reklamu môjmu videu o 10 vládnych hoaxoch o očkovaní. Ale šíri o mojich tvrdeniach vo videu zjavné klamstvo, že „bolo dokázané, že sú to nepravdy“.

2. V skutočnosti som sa pri všetkých mojich kritických tvrdeniach o očkovaní opieral o vedecké štúdie a overiteľné štatistiky. Či už to boli výskumy britských vedcov alebo grafy Európskej komisie. Napriek tomu moje video americká korporácia zmazala.

3. Jediné, na čo sa zmohol Denník N a liberálne kaviarne, bolo, že proti jedným vedeckým štúdiám ponúkli iné vedecké štúdie, ktoré sú provakcinačné.

4. Tým nedokázali, že tie ich sú pravdivé a moje nepravdivé – len to, že veda má na tieto otázky rôzne odpovede. A veda funguje tak, že sa vedie diskusia – nie ta nových mutácií, čím len predlžuje pandémiu. Toto je téza nositeľa Nobelovej ceny za virológiu Luca Montagniera. Ja viem, dezolát. Takých Nobeloviek by Kovačič získal aj sto.

6. Prepáčte, že považujem pána Montagniera za väčšieho odborníka na virológiu ako pána Kovačiča z Markízy – ja chápem, že liberálna bublina podľahla pocitu, že vie všetko najlepšie, ale zvyšok Slovenska vie, že sú to len nabubralí nevzdelanci a primitívi.

7. Ale dobre – vravia, že šírim nepravdy. Nevedia to dokázať a tvária sa, že sú múdrejší ako nositelia Nobelove ceny za virológiu. Rozmýšľal som, ako im otvoriť oči. Čokoľvek napíšem, hrozí, že to vymažú.

8. A tak som oslovil naslovovzatého odborníka, nech to vysvetlí sám. Slušne som oslovil doktora Jána Lakotu, uznávaného experta na vakcináciu.

9. Dlhoročný vedec Ján Lakota pôsobí v Biomedicínskom centre SAV, je rešpektovaný onkológ a patrí k najväčším odborníkom na Slovensku. Aj toho zmažú, lebo Markíza povie?

10. Áno, predpokladajme, že kaderník Gröhling by ho rovnako ako mňa označil za „postihnutého“. Lebo Gröhling si nedokázal bez plagiovania napísať ani len diplomovú prácu, takže on je ten najpovolanejší, aby mudroval o čomkoľvek.

11. Jediné, čo na mne môže Gröhling hodnotiť, je účes – nechajme ho tak. Orol muchy nechytá.

12. Pre mňa je dôležitá reakcia odborníka, nie plagiátora Gröhlinga či nejakej uvrieskanej Bittó. Doktor Lakota mi slušne napísal stanovisko k vedeckej hypotéze, o ktorú som sa opieral – a teda, že očkovanie v prípade vírusov, môže byť kontraproduktívne a predlžovať pandémiu.

13. Citujem odpoveď od MUDr. Jána Lakotu, CSc., ktorý sa opiera o vedeckú štúdiu Imperfect Vaccination Can Enhance the Transmission of Highly Virulent Pathogens, ktorú napísali a podopreli výskumom význační anglo-americkí vedci ako Andrew F. Read či Susan J. Baigen.

14. Vo svojom výskume dokázali, že „anti-disease vaccines that do not prevent transmission can create conditions that promote the emergence of pathogen strains that cause more severe disease in unvaccinated hosts.“ Čiže dokazujú to, čo som spomínal vo videu.

15. Áno, je to vedecká

štúdia, na ktorú určite existujú iné názory. Tak to je vo vede bežné. Ale nie je normálne, aby sme ich vedecké štúdie mazali či aby sme mazali názory Ľuboša Blahu, ktorý sa o vedcov opiera.

Vzhľadom na uvedené považujem slová Michala Kovačiča aj toho smiešneho kaderníka, ktorý dnes na Markíza sedel oproti nemu, za bohapustú lož. Nie, v mojom videu neboli „nepravdy“, iba iné názory – logické, legitímne a vedecky podložené.

Žiadam od Markízy ospravedlnenie. Ako odčinenie úplne postačí, pokiaľ do štúdia zavolajú doktora Lakotu, nech im to konečne vysvetlí.

PROSÍM ZDIEĽAJTE, KÝM NEZMAŽÚ AJ DOKTORA JÁNA LAKOTU!

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

Zdroj: Ľuboš Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články