sobota, 22 januára, 2022

Budúci premiér Naď? So zápalom pľúc povedal správu, ktorú Slováci nečakali…

Posledné články

Budúci premiér Naď? So zápalom pľúc povedal správu, ktorú Slováci nečakali…

Zdroj: Foto N – Tomáš Benedikovič

Po internete koluje video bývalého ministra školstva Juraja Draxlera, ktorý tvrdí, že po novom roku sa premiérom Slovenskej republiky stane súčasný minister obrany Jaroslav Naď.

Jaroslav Naď je momentálne pozitívny na Covid-19 a má zápal pľúc. Naď sa prostredníctvom socialnej siete prihovoril svojim fanúšikom a priblížil nové plány.

 

„Verte mi, na vlastnom príklade viem, že to nie je žiadna chripôčka. Vysoké teploty, bolesti hlavy, kĺbov a svalov. Zažívacie problémy. Dnes mi navyše potvrdili zápal pľúc,“ informoval na sociálnej sieti (uviedol portál Netky.sk).

 

Naď zároveň prosí celé Slovensko
„Nikde necestujte, nenavštevujte rodiny, neoslavujte Silvestra. Buďte doma. Ochráňte seba, svojich blízkych a pomôžte zdravotníkom. Už toho majú dosť a ťahajú z posledného,“ poprosil celý národ.

Minister obrany sa v jednom z komentárov na sociálnej sieti vyjadril aj k tejto otázke či skutočne výmenu premiéra Igora Matoviča . „Je to extrémna blbosť,“ napísal Naď (túto informáciu priniesol portál Netky.sk)

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články