piatok, 28 januára, 2022

Bukovského RANA Matovičovi! TOTO môže pomôcť a upokojiť Slovensko…

Posledné články

Bukovského RANA Matovičovi! TOTO môže pomôcť a upokojiť Slovensko…

Ešte pred pár mesiacmi uznávaný lekár.

Dnes je Bukovský masívnym terčom mediálneho posmechu za odlišný názor na Koronavírus. Premier Igor Matovič ho dokonca nazval blbcom a konšpirátorom. Po novom známemu lekárovi zrušili dlhoročnú reláciu v Slovenskom rozhlase.

Zdroj: YouTube Dr. Igor Bukovský – AKV

Bukovský sa však nevzdáva a cez svoj youtube kanál natáča ďalšie videá.

V najnovšom videu sa Igor Bukovský zamýšľa nad únavou politických strán. Podľa Bukovského by Slovensku padla úradníčka vláda, ktorá by vedela upokojiť a pripraviť spoločnosť na plán obnovy.

Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel

„NÚTENÁ izolácia pre PODOZRENIE z infekcie? Politické strany už asi potrebujú oddychový čas!

Úradnícka vláda na pol roka môže upokojiť spoločnosť a pripraviť plán obnovy Slovenska. Dr. Igor Bukovský reaguje na chaos, ktorý vznikol vyhlásením núdzového stavu a sprísnených opatrení, novelizáciou zákona č. 355(2007 Zb (Zákon o verejnom zdraví…), prezidentským podaním proti tejto novelizácií napriek jej podpísaniu a konaním politických strán v rezorte zdravotníctva“ vyjadril sa Bukovský

Viac v najnovšom videu

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články