pondelok, 24 januára, 2022

BYE-BYE, IGOR. Ostré slová poslanca Blahu, ktoré doženú Matoviča k slzám!

Posledné články

BYE-BYE, IGOR. Ostré slová poslanca Blahu, ktoré doženú Matoviča k slzám!

BYE-BYE, IGOR. Ostré slová poslanca Blahu, ktoré doženú Matoviča k slzám!
BYE-BYE, IGOR. Ostré slová poslanca Blahu, ktoré doženú Matoviča k slzám!

Domček z karát menom OĽANO?

Dnešný deň je pre Igora Matoviča nočnou morou, ktorá ho nakoniec postihla. OĽaNO sa postupne rozpadá, ako domček z karát a Matovič musí jednoducho konať. Síce Matovič dlhodobo predvídal odchod Remišovej. Remišová sa nakoniec sama rozhodla odísť Matoviča. Remišová mu ďakuje za spoluprácu. S Remišovou odchádza aj Elena Červeňaková, Soňa Gaborčáková, Anna Verešová, a tak isto, aj poslanec Jozef Lukáš. Ich ďalšie politické smerovanie nie je známe.

Remišová tak isto nechce prezradiť, kde bude pokračovať. Hovorí sa však o strane Andreja Kisku, ktorý sa netají tým, že by Remišovú rád prijal do svojho tímu. Matovič jasne chápe, že ak sa jeho nový projekt Obyčajní Kresťania nerozbehne hrozí mu politický prepadák. Práve prieskumy naznačujú postupný úpadok strán Sas a Oľano. Naopak do popredia by sa dostali Progresívci a strana Andreja Kisku.

 

Zmena pravičiarskych lídrov sa postupne mení. Sulíka a Matoviča tak môže onedlho zatieniť Truban či Kiska. K tejto téme sa vyjadril aj poslanec NRSR Ľuboš Blaha, ktorý rád hodnotí pravicu svojským spôsobom.

Blaha si opäť servítku nebral a aktuálnu situáciu zhodnotil veľmi tvrdo a razantne.

 

BYE-BYE, IGOR. Ostré slová poslanca Blahu, ktoré doženú Matoviča k slzám!

“BYE-BYE, IGOR!

Matovičovi sa rozpadol klub, odišla mu Remišová a traja ďalší poslanci, ostal mu už len Budaj a zopár zúfalcov bez mena. Na Igora je normálne smutný pohľad.

Takmer nepreliezol do europarlamentu.
Kiska mu požiera stranu.
Jeho iniciatíva Odvážne je čistý fail.
Kopance do Fica už nezaberajú. A tak kope hlava-nehlava na všetkých – na Kisku, na Štefunka, na Trubana, na Beblavého. Ako zdochýňajúci kôň.
Z číreho zúfalstva zneužil aj matku zavraždenej Martiny Kušnírovej, aby sa priživoval na smrti.
A dnes mu ranu z milosti uštedrila Remišová.

 

ZBAĽ SI ŠAPITÓ A ŠUP NA PSYCHIATRIU – Ostré slová poslanca Blahu

Igorova posledná šanca je, že sa zopakuje scenár spred 4 rokov. Že za ním dôjde Kiska alebo Truban a pokecajú si o tom, že či to dajú „s bločkom alebo bez bločku“. A Igorko si to nahrá a zverejní. OĽaNO už môže zachrániť len takáto podlosť. Ako pred rokmi.

Ale taký idiot, ktorý by sa s Matovičom otvorene rozprával o čomkoľvek sa už na svete nenájde. Každý rozhovor s týmto bláznom je ním nahrávaný. Toho chlapa okoloidúci ešte aj zdravia v spisovnej slovenčine, aby to náhodou nezneužil.

Matovič skončil. Toto sú jeho posledné dni v politike. Rozlúčme sa s Igorom. Rozpúšťa šapitó. Zamávajme mu. Po Humberte išlo o najdivokejší cirkus v dejinách strednej Európy. A teraz už, Igor, šup do vypolstrovanej cely a daj pokoj.

 

REMIŠOVÁ VYMENÍ JEDNÉHO DAŇOVÉHO PODVODNÍKA ZA DRUHÉHO, GRATULUJEME

Je len otázkou času, kedy Remišová oznámi, že skončí u Kisku. Keď jej nevadil jeden daňový podvodník, nebude jej vadiť ani druhý.

Len sa tým potvrdí, že slovenská pravica iba recykluje staré ksichty a predstiera, že ide o nové tváre. Spája ich všetkých jedno: sú to podvodníci, ktorí skáču z jednej strany do druhej, nenávidia sa vzájomne, požierajú sa a bezohľadne likvidujú.

Je úplne jedno, či je to progresívny podvod, spoločný podvod, obyčajný podvod alebo žaľudí podvod. Vždy je to len podvod“ vyjadril sa Blaha v statuse na socialnej sieti

celý Status poslanca Blahu


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2333882396850326

Ostré slová poslanca Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články