nedeľa, 28 novembra, 2021

Bývalá fanúšička ROZMETALA Matoviča: „Na záchranu životov ste mali skoro pol roka, skúste sa zamyslieť, čo ste pre to urobili…

Posledné články

Bývalá fanúšička ROZMETALA Matoviča: „Na záchranu životov ste mali skoro pol roka, skúste sa zamyslieť, čo ste pre to urobili…

Zdroj: TASR/Miroslava Mlynárová , TASR/Marko Erd

Situácia na Slovensku je čoraz viac kritická. Rozhádaná na nože je aj koalícia, ktorá ťažko prijala prekvapenie Igora Matoviča. SPUTNIK V vyvolal vlnu nepokojov predovšetkým u ministra Korčoka či Veroniky Remišovej. Matovič prosí o zmier v krátkom videu.

Na sociálnej sieti si však Matovič mohol prečítať komentár už pravdepodobne bývalej fanúšičky

Komentár ženy

„1. Toto nie je ani zďaleka vláda, po ktorej sme túžili.
2. Na “politikárčenie” tu Sputnik používa niekto iný, len neviem či to nechápete alebo nechcete chápať. Som zvedavá, odkiaľ zoženiete lekárov, ktorí ho budú podávať.
3. Na záchranu životov ste mali skoro pol roka, skúste sa zamyslieť, čo ste pre to urobili a koho je vina tento stav, ktorí tu teraz máme.
4. To, čo ste povedali včera o Ukrajine, to by si nedovolil ani najväčší blázon, nie to premiér krajiny a aj to je jeden z miliónov dôvodov na Vaše odstúpenie.
Držím Vám palce v správnom rozhodnutí“ Zakončila žena

Zdroj: Igor Matovič/komentáre pod príspevkom

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články