utorok, 18 januára, 2022

Bývalému ministrovi došla trpezlivosť! „Slovenský národ nie sú hlupáci pán Matovič!“

Posledné články

Bývalému ministrovi došla trpezlivosť! „Slovenský národ nie sú hlupáci pán Matovič!“

Ex-minister financií Ladislav Kamenický okomentoval poslednú tlačovku Igora Matoviča. Podľa Kamenického si Matovič zo Slovenského Národa robí dobrý deň. Kamenický priznal, že tlačovku pozeral pozorne. Následne však neveril svojim ušiam o čom premiér rozpráva.

Zdroj: TASR
Zdroj: TASR

Celé vyjadrenie Ladislava Kamenického

IGOR MATOVIČ SI ZO SLOVENSKÉHO NÁRODA ROBÍ DOBRÝ DEŇ!

Priatelia, pozrel som si Matovičovu tlačovku s poslaneckým klubom OĽaNO ku kauze diplomovky Borisa Kollára a myslel som, že sa mi to sníva.

Igor Matovič nám vysvetlil jeho chorý pohľad na vec:

Ak načapáme zlodeja pri krádeži, preverme najskôr všetkých občanov Slovenska či náhodou aj oni nekradli a nájdime čo najviac vinníkov, aby v tom nebol predseda parlamentu sám!

Dajme všetky diplomovky preveriť ministrovi školstva z SAS a ministerke spravodlivosti zo Za ľudí, teda tým koaličným partnerom, ktorí kritizujú resp. žiadajú Borisa Kollára aby odstúpil.

Navrhnime prelustrovať všetkým tituly retrospektívne a tituly spätne odoberme a hlavne o tom dlho hovorme na tlačovke, aj keď už dopredu vieme, že to skoro na 100% nepôjde. Škoda len, že predseda Ústavnoprávneho výboru NR SR Vetrák (za OĽaNO) nám to pokazil tým, že všetkým prezradil, že retrospektívne odoberanie titulov bude skoro naisto protiústavné!

Výsledkom bude, že kým sa toto celé udeje a preverí, na zlodeja sa určite zabudne a koalícia môže bačovať ďalej!

Matovič svojim postojom k tejto kauze poprel sám seba, konečne ako sa mu to podarilo už niekoľkokrát. On si myslí, že toto je geniálny plán, ako vyriešiť rýchlo celú kauzu, ale skôr to bude plán, ako nakŕmiť národ senom.

Slovenský národ nie sú hlupáci pán Matovič a takúto manipuláciu vám spočíta pri najbližších voľbách!

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

 1. P. Kamenický, slovenský národ je žiaľ politicky naivný ba až hlúpučký a možno stále ešte papá aj teraz „matovičovo seno“. Treba ho nechať štyri roky spoznávať plody svojej hlúposti a možno potom aj dospeje. Škoda len, že si Slovensko premrhá veľké možnosti svojej obnovy zo zdrojov EU pri takto neschopnej vláde.

 2. Dobry den, ked citam tieto clanky jeden za druhym… akozto generacia DO KOSA… krvaca mi srdce a vzdy ma napadne jedina basen, ktora ma v podstae prenaskeduje poslednu dobu…

  Jajže, bože, strach veliký:
  padli Turci na Poniky;
  padli, padli o polnoci:
  Jajže, bože, niet pomoci.

  Ľudia boží, utekajte,
  zajať Turkom sa nedajte:
  a čo mladô — zutekalo,
  a čo starô — nevládalo. —

  v takomto strachu a neistote mozno nezili ani moji rodicia,, ako povojnove deti… Je toto normalne.. ????? To ze Samo Chalupka nepouzil v basni nazvy Trnavy, Bratislavy a pod nie je podstatne…. nam starym nie je lahko..ale Vam mladym nezavidime ani jediny den…

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články