nedeľa, 28 novembra, 2021

Bývalý minister bez servítky! Toto je HLAVNOU PRIORITOU Matovičovej vlády!

Posledné články

Bývalý minister bez servítky! Toto je HLAVNOU PRIORITOU Matovičovej vlády!

Vládu Igora Matoviča po zvolení čakala neľahká úloha. Pellegrini odovzdal žezlo Igorovi Matovičovi, ktorý sa musel naďalej popasovať a zabojovať o zdravie Slovákov. Prijali sa mnohé opatrenia, ktoré vírus prakticky zastavili. Opatrenia si však vyžiadali aj ekonomické straty. Mnoho malých a stredných podnikateľov kvôli Koróne skončilo. Pomôcť Ekonomike by malo takzvané Sulíkové Kilečko.

TASR/JAUB KOTIAN

Podľa bývalého ministra financií to však nieje až taká pravda. Kamenickí si mysli, že Sulíkovo kilečko bude riešiť odpustenie bankového odvodu.

„Sulíkovo kilečko nerieši reštart ekonomiky, ale odpustenie bankového odvodu
Sulíkovo kilečko, nazývané aj len koróna, nemá s korónou nič spoločné a nerieši aktuálnu potrebu naštartovania ekonomiky. Čo však Matovičova vláda rieši, je okamžité zrušenie odvodu pre banky (150 mil. Eur v tomto roku a 300 mil. Eur v budúcom roku), a to v skrátenom legislatívnom konaní!!! Aspoň vieme, že prioritou vlády sú banky a, čo všetko sa dá schovať pod koronakrízu!“ Skritizoval Sulíkové kilečko Ladislav Kamenický

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články