utorok, 18 januára, 2022

Bývalý šéf Formuly 1 Eccleston otvorene o Putinovi. Takúto odpoveď by ste nečakali!

Posledné články

Bývalý šéf Formuly 1 Eccleston otvorene o Putinovi.Takúto odpoveď by ste nečakali!

Takúto odpoveď by ste pravdepodobne nečakali. Bývalý šéf Bernie Ecclestone je známou svojou otvorenosťou a tentokrát sa vyjadril k Ruskému prezidentovi Putinovi. Ecclestone šokoval televíziu Sk News, že by Ruského prezidenta dokonca ochránil aj vlastným telom ak by ho chcel niekto zastreliť. Podľa bývalého šéfa F1 je Putin jednoducho „Dobrý človek“. „Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho, Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí, vyjadril sa pre denník The Times 88 ročný Ecclestone, ktorý sa s Putinom aj stretol.

Ecclestone však v chvále pokračoval aj ďalej. Podľa neho by mal Putin stáť na čele Európy. O anexii Krymu si nemyslí nič zlé. Podľa Ecclestona je anexia Krymu aktom znovuzjednotenia Ruskej Federácie.
Bývalý šéf Formuly 1 označil Putina za dobrého človeka, ktorý by mal stáť na čele Európy10.07.2019 | 17: 23Podľa Bernieho Ecclestona bola anexia Krymu len „Aktom znovuzjednotenia Ruska“.

Bývalý šéf F1 Bernie Ecclestone uviedol, že ak by chcel niekto zastreliť ruského prezidenta Vladimíra Putina, ochránil by ho vlastným telom, pretože je to „Dobrý človek“. Napísala to v utorok na svojej stránke spravodajská televízia Sk News.

Bývalý šéf Formuly 1 Eccleston otvorene o Putinovi. Takúto odpoveď by ste nečakali!

„Ak by mal niekto guľomet a chcel by zastreliť Putina, postavil by som sa pred neho, povedal bývalý šéf F1 v rozhovore pre denník The Times s tým, že Putin je dobrý človek. „Nikdy neurobil nič, čo by nebolo dobré pre ľudí, dodal 88-ročný Ecclestone.

Podľa Ecclestona by mal Putin stáť na čele Európy a anexia Krymu bola len „Aktom znovuzjednotenia Ruska“.
„Bol by som rád, keby Putin viedol Európu. Aj tak nikoho nemáme, takže by to nemohlo byť o nič horšie. On vždy urobí to, čo sľuby, povedal Ecclestone.
Ecclestone v rozhovore priznal, že nie je žiadnym fanúšikom demokracie. Podľa bývalého šéfa F1 to v demokracii ide občas do stratená.
„Naopak diktátor si môže povedať „Toto urobím“

Bývalý šéf Formuly 1 Eccleston otvorene o Putinovi. Takúto odpoveď by ste nečakali!

Zdroj: https://hnonline.sk/svet/1971976-ak-by-chcel-putina-niekto-zastrelit-postavil-by-som-sa-pred-neho-vyhlasil-byvaly-sef-f1

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články