pondelok, 6 decembra, 2021

Čaká ho TREST? Sulík v NÚDZOVOM STAVE porušil to, čo Matovič nečakal…

Posledné články

Čaká ho TREST? Sulík v NÚDZOVOM STAVE porušil to, čo Matovič nečakal…

Foto N – Tomáš Benedikovič

Najprv Matovič s Naďom a teraz už aj minister hospodárstva Richard Sulik. Zdá sa, že karanténne opatrenia pre nich neplatia. Zatiaľ, čo premiér vydržal 3 dni Sulik po návrate z Dubaja pracuje na 100 percent bez akejkoľvek karantény.

Je tak minister Sulík nadčlovek? Alebo ide o ďalšiu Mikasovú výnimku?

K situácii sa vyjadril aj opozičný poslanec Tomáš Taraba.

Obyčajní ľudia Matovič s Naďom keď mali byť v karanténe, dostali od Mikasa výnimku. Dnes vysvitlo, že výnimku má aj Sulík po návrate z Dubaja. Veď oni musia pracovať. Ľudia nemusia. Na druhých uvaľujú, čo sami odmietajú niesť.

 

Cez sviatky sa zásadne zníži mobilita. Nie, oni to idú ešte premiešať, aby dali na adventné nedele ďalšie desaťtisíce ľudí do karantény pred Vianocami a odrezali ich od príjmu, nech si naozaj už ani to jedlo na Vianoce nemajú za čo kúpiť.

Mimochodom už aj Európska únia odmietla realizáciu celoplošných celonárodných testovaní. Okrem vedcov z pofidérnej Krčméryho vysokej školy sv. Alžbety, v tom nevidí prínos už nikto.

Aj preto som zvedavý ako budú hlasovať o mojom návrhu zrušiť tieto manévre koaličné ovečky, ktorým ukazujú palčeky ako hlasovať.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články