utorok, 18 januára, 2022

Čaputová urazila vlastencov! Takto ma vyzerať slušnosť, láska, porozumenie a spájanie?

Posledné články

Čaputová urazila vlastencov! Takto ma vyzerať slušnosť, láska, porozumenie a spájanie?

Prezidentské voľby boli priamou ukážkou perfektnej dohody medzi liberálmi, ktorí zničili plány časti vlasteneckého Slovenska. Egoizmus prehral nad liberálnou chytrosťou, ktorá koniec koncov mala naozaj zmysel.

O Čaputovej by ste pred rokom nevedeli skoro nič. Dnes je Čaputova úspešná prezidentka, ktorá získala viacerých ocenení. Čaputova však po voľbách sľúbila, že sa stane prezidentkov pre všetkých a nebude polarizovat spoločnosť na liberálnu či vlasteneckú. Realita je však čoraz viac krutsia.

Čaputová urazila vlastencov! Takto ma vyzerať slušnosť, láska, porozumenie a spájanie?

Jej vystúpenia spoločnosť čoraz viac rozoštvávajú, ako spájajú. Na pôde Globsecu v New Yorku povedala Čaputova slova, ktoré môžu naozaj maximálne rozoštvať vlastencov. Netreba zabúdať na pracovníčku tlačového oddelenia, ktorú si Caputova vybrala sama.

Ta na sociálnej sieti otrasným spôsobom vyjadrila o Národnom pochode. Čaputova vo svojom prejave vyjadrila masívne znepokojenie nad rastúcou polarizáciou a rozdeľovaním vnútri spoločnosti aj medzi národmi. Tiež nad stratou dôvery v spoločnosti, ale aj transatlantickej komunite. Informoval o tom denník Pravda.

V tejto súvislosti Prezidentka označila za „Symbol“ Vsetkehi Európsku úniu.

Potom si podpichla do všetkých patriotov.

“Národná hrdosť a patriotizmus sa budujú na nenávisti, izolácii a homofóbii.“

Takto chce prezidentka spájať občanov?

Zuzana Čaputová v minulosti vyštudovala Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia na právnickej fakulte stíhala ďalšie aktivity, medzi ktoré patrí aj práca v miestnej samospráve v Pezinku.

Šikovná študentka pracovala, len ako asistentka na právnom oddelení. Po tom, čo mladá študentka svoju prácu odvádzala dobre postúpila až na zástupkyňu prednostu mestského úradu. Po absolvovanI školy sa Zuzana Čaputová orientovala na neziskový sektor.

Tam sa venovala rôznym aktivitám. Medzi ktoré patrí verejná správa či problematika zneužívaných a týraných detí. Jej najznámejší prípad je Pezisnka skládka, ktorá bola pomenovaná občianskou iniciatívou Skládka nepatrí do mesta. Práve tejto problematike sa Čaputová venovala najdlhšie spomedzi jej prípadov až 14 rokov.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/caputova-urazila-vlastenecky-citiacich-ludi-narodna-hrdost-patriotizmus-sa-buduju-na-nenavisti-izolacii-homofobii/1897443

obrazok: https://dennikn.sk/1430085/caputova-po-zvoleni-nebudem-ficovi-pripominat-nic-z-kampane-nechavam-to-za-mnou/ Foto N – Tomáš Benedikovič

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

  1. Slivensky narod je chory, potrebuje sa zobudit spamatat. V nasej krajne to zaslo tak daleko ze urazit niekoho, je vzhladom navdezimformacie uplne bezne a nemyslim ze to je akutny problem slovenska. Slovebsko sa od revolucie sustavne rozkrada tuneluje, je na nom oachana vlastizrada. Nechodme utierat prach na bahnom zahnusenom Slovensku, tacnime cistit bahno a ked sa ho zbavime podme sa bavit a znecisteni beznym prachom. Neutocme nehladajme zlo kde mozno ani nie je, ukazujme kricme vyzenme zlo, ktore je nespochybnitelnou realitou. Zastavme to bratia…..

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články