streda, 1 decembra, 2021

Čaputovej poradcu stvorilo HZDS

Posledné články

Čaputovej poradcu stvorilo HZDS

Je paradoxne, že tieto novodobé tváre sú maximálne odhodlane zmeniť smerovanie Slovenskej republiky. Na druhej strane si však za poradcov berú ľudí, ktorý v minulosti boli na druhej strane politiky.

HZDS, Smer či SNS je pre Bratislavskú kaviareň ako pre kresťana peklo. Pravdepodobne však ešte nezistili kto je poradca Zuzany Čaputovej. S pikantnými faktami prichádza poslanec NRSR, ktorý si rad podpichne do súčasnej pravice.

Celý status tu:

Druhá pikantná správička dňa – ako som sľúbil.

ČAPUTOVEJ PORADCU STVORILO HZDS

Liberálna kaviareň sa tu pohoršuje nad Mečiarom, že opäť vstupuje do politiky, ale akosi im uchádza, že Mečiar predsa nikdy neodišiel.ň

 

Jeden z jeho ľudí tichúčko prežíval v Prezidentskom paláci a za Kisku a Čaputovej zastával významné posty.

Peter Bátor, poradca Zuzany Čaputovej pre zahraničnú politiku.

Tento pánko začínal na MZV ako podržtaška štátnej tajomníčky Diany Štrofovej z HZDS. Pamätáte – Majského ženuša. Mečiarova „diplomatka“. Ona stvorila Bátora. Ten chlapec by nebol bez nej ničím.

Ešte raz: Čaputovej chaloš začínal v službách HZDS – neviem sa prestať smiať.

PETER BÁTOR – UZLÍK KOMPLEXOV

Tento Bátor je medzi slovenskými diplomatmi mimoriadne neobľúbený – pýtal som sa naňho viacerých a potvrdili mi, že je nekompetentný, zakomplexovaný a arogantný patlal.

To, že je to proamerický a rusofóbny fanatik – to asi nikoho neprekvapí. Ale to, že je to diletant a podliak, to sa šušká v diplomatických kruhoch už dlho.

 

Veď sa na to úbožiatko pozriete. To ani životopis nemusí písať.

Je tragédiou, že Čaputová netuší o zahraničnej politike absolútne nič, zrejme by na mape ani nenašla Rusko – a tým pádom je plne v rukách tohto Mečiarovho tajtrlíka. A ten si akurát tak z Prezidentského paláca vybíja svoje komplexy. A blondína mu to akceptuje.

KATASTROFA PRE ZAHRANIČNÚ POLITIKU

Pre slovenskú zahraničnú politiku je tento pánko hotová katastrofa. Už sme takmer zničili naše dobré vzťahy s Čínou a Bieloruskom, som zvedavý, čo príde ďalej.

To je tak, keď sa do funkcie dostane takéto mentálne nemehlo. S Čaputovou si musia mimoriadne dobre rozumieť – sú zjavne na jednej mentálnej vlne.

Ale aj tak sa výborne zabávam – najväčšie slniečko na Slovensku a v zahraničnej politike jej radí chlapík, ktorého stvorilo HZDS. To nevysvetlíš.

 

To je božie! ?

Congrats, Mrs. President! ?

[vdgk_video_sticky videotype=“youtube“ src=“https://www.youtube.com/watch?v=aN7KqSs8O0c&t=1005s“ height=“295″ width=“525″]

 

zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/

obrazok: https://foreignpolicy.com/2019/03/28/can-zuzana-caputova-save-slovakia-smer-kocner-kuciak-sefcovic/

foto“ (JOE KLAMAR/AFP/GETTY IMAGE

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články