sobota, 22 januára, 2022

Mikulášsky DARČEK od premiéra Matoviča? Premiér chystá to, čo Slováci nečakali…

Posledné články

Mikulášsky DARČEK od premiéra Matoviča? Premiér chystá to, čo Slováci nečakali…

Zdroj: TASR/Pavel Neubauer- Bystricoviny.sk (ilustračný obrázok Mikuláš)

Premiér Igor Matovič práve ohlásil, že na Mikuláša zase bude celoplošné testovanie. Potrebuje minúť 8 miliónov antigénových testov, z ktorých bude zase vývar. A preto to bude povinné.

1. Hovorí sa, že opakovaný vtip už nie je vtipom, ale na tomto tu nie je naozaj nič vtipné – on si zobral Slovákov ako rukojemníkov a normálne ich týra.

2. Matovičova mafia si tu robí kšefty a znásilňuje národ, aby mala zámienku na svoje zlodejiny. Richard Sulík sa tvári ako nesúhlasí, ale tých 16 miliónov testov poslušne nakúpi a sklapne ako vždy.

3. Zase nás budú vydierať, zase sa budú vyhrážať. A zase to bude medicínsky úplne nanič. Tak ako teraz. Ďalej budú rásť čísla, ďalej budú zavreté reštaurácie, ďalej bude núdzový stav. Načo to všetko?!

4. Na Mikuláša dostanete čokoládku, buráky a špajchlu do nosa ako bonus od Matoviča. Nasilu. Protiprávne. Zasa ďalšia atómová bomba, zasa Krajniak v rybárskej uniforme, zase ďalšie drísty. Preboha, už nie!

Čo robiť?

1. Akonáhle bude rozhodnutie formálne prijaté, obrátime sa na Ústavný súd, aby prijal predbežné rozhodnutie a povinné testovanie zastavil.

2. Ide o porušenie ľudských práv – nikto nemôže nútiť zdravých ľudí bez príznakov, aby podstupovali pochybné zákroky, ktoré navyše nemajú žiaden efekt na verejné zdravie.

3. Ohlásené sú aj viaceré protesty – zachytil som jeden tento víkend priamo v Matovičovej Trnave, v decembri sa má vraj demonštrovať v Košiciach. Ulica musí povstať. Toho sa Matovič bojí najviac.

4. Ľudia majú možnosť ukázať, že nie sú pokusné králiky, ale sebavedomí občania, s ktorými tu nebude jeden šialenec mávať ako s malými deťmi.

5. Dáme v parlamente návrh na zvolanie referenda o predčasných voľbách. Ak neprejde, začneme zbierať petíciu za predčasné voľby, ktorá budúci rok vyústi v referendum.

6. Musíme tlačiť na Sulíka, ktorý je slabé ohnivko v reťazi. Musíme tlačiť na ostatných v koalícii. Musia cítiť, že toto už nie je normálne vládnutie, ale štátny teror.

7. Musia to cítiť všade – doma, v rodinách, na sieti, v obchode, všetci im to musia obúchavať o hlavu. Páchajú zločin a ľudia v ich okolí im to musia dať pocítiť.

8. Musí rásť tlak aj na prezidentku. Od rána do večera sa vyhovára, lebo nechce ísť do konfliktu s Matovičom. Chce byť vo svojom sladkom komforte, kupovať si šatičky, čítať frázy od Leška. Ale toto musí prestať.

9. Pravda je, že Zuzana Čaputová to celé môže zastaviť – stačí nepovolať armádu, stačí využiť svoju autoritu. Tlak na ňu musí rásť.

10. Musíme robiť všetko, čo je v našich silách, aby sme ho zastavili. My všetci. Tieto dva týždne budú rozhodujúce.

Viete, čo ma desí najviac? Že toto už nie je ani trošku o Covide. Toto je len o jednom ubitom zúfalcovi, ktorý nenávidí Slovensko a chce mu ubližovať.

1. On je už ako postavička z Dostojevského Zápiskov z podzemia – zatrpknutý, nenávistný, ponížený a urazený úbožiak, ktorý sa len mstí.

2. Celé Slovensko sa mu smeje. Nepomohlo, že telefonoval Tony. Nepomohlo, že ukazoval prstíky na kameru so smiešnou angličtinou.

3. Nepomohlo, že sa vystatoval, ako ukazuje mapku európskym lídrom do konferenčného hovoru. Stále je len na smiech. Už sa mu vysmieva aj Sulík, už sa mu vysmievajú aj médiá.

4. Vysmievajú sa mu Taliani, Rakušania, vysmieva sa mu Brusel aj Američania. Je na smiech celému svetu. A on sa mstí.

5. Chce vám strčiť špajchlu do nosa, aby vás ponížil, aby vám ukázal, že môže – aby si vybil svoje komplexy menejcennosti.

6. Vyhodí von oknom 130 miliónov eur, ktoré mohli pomôcť nemocniciam či hygienikom pri trasovaní – len preto, lebo chce ubližovať ľuďom.

Toto musíme zastaviť. Za každú cenu.

Vyjadril sa opozičný poslanec Ľuboš Blaha, ktorý okomentoval aktuálnu situáciu na socialnej sieti Facebook

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články