pondelok, 29 novembra, 2021

Černák PRELOMIL MLČANIE! Nečakaný odkaz, ktorý Lučanský nerozdýcha…

Posledné články

Černák PRELOMIL MLČANIE! Nečakaný odkaz, ktorý Lučanský nerozdýcha…

Zdroj: TASR (Mikuláš Černák) – TASR/Pavol Zachar (Milan Lučanský)

Špecializovaný trestný súd v nedeľu rozhodoval o tom, či budú policajného exšéfa Milana Lučanského stíhať väzobne alebo na slobode.

Milan Lučanský je obvinený z masívnej korupcie. Na úplatkov si mal prilepšiť o vyše pol milióna eur. Policajný ex-šéf dorazil v skorých ranných hodinách. Nakoniec však jeho vysluch bol odložený na večer. Lučanského manželka mala pozitívny test na Covid a túto situáciu nechceli podceniť.

 

Vypovedal dokonca v inej miestnosti ako ostatní a prostredníctvom videohovoru. „Nebudem sa k tejto veci vyjadrovať a ani odpovedať na otázky,“ povedal Lučanského obhajca Matúš Beresecký.

K danej situácii sa vyjadril aj Boss Mafie Mikuláš Černák proti ktorému bojoval aj Milan Lučanský, ktorý v 90 rokoch pracoval aktívne v polícii.

 

Dnes je však situácia iná a Černák prelomil mlčanie a Lučanskému odoslal drsný odkaz.

„Dnes som si dal do okna čižmu pre Mikuláša a on mi do nej posadil Judáša.“

– Mikuláš Černák, 6.12.2020

 

…V reflexii na policajnú akciu pod krycím názvom Judáš, pri ktorej vzali do väzby exprezidenta policajného zboru M. Lučanského“ vyjadril sa na socialnej sieti Černák

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články